Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tulajdonságot tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságot tartotok a legfontosabbnak ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális, hogy én elvárok egy relatíve nagy átfedést az érdeklődési körökben? Úgy érzem, anélkül már nem is tudnék miről beszélgetni egy ellenkező neművel.


Meg mindenki mondja és írja, hogy egészséges önbizalom nélkül nem lehet ismerkedni, sőt az a legfontosabb, és attól lesz valaki vonzó, még ha külsőre nem is a másik fél ideálja. Szerintetek is nagyrészt az önbizalom az, amitől valaki "szexi" lesz az ellenkező nemnek?


Nyugodtan kifejthetitek, kíváncsi lennék tapasztaltabb emberek véleményére, meglátására is.



2013. ápr. 12. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az önbizalom valóban nagyon fontos tényező,egy magabiztos,karakán,talpraesett személyiség nyilván vonzóbb bárki szemében,mint egy alamuszi nyuszi.

Ami az érdeklődési kört illeti,fontos a közös világnézet,gondolkodás,és jó,ha legalább egy olyan dolog akad,amit mindketten kedveltek,ami mindkettőtöket érdekel,ez is egyfajta kapocs köztetek.Mondjuk a hasonló zenei ízlés is egy pozitívum lehet.

2013. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem az öbizalomtol lesz valaki szexi,

hülyeség,

viszont az nagyon fontos,hogy hasonlo érdeklődési köre legyen, persze az átlag gyenge elméjüeknél,ez nem szempont ott elég a röhögcsélés,meg a szex

2013. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól vonzó valaki,ha jól érzi magát a bőrében,tele van életkedvvel,magabiztos,mosolygós.Kell hozzá bizonyos szintű önbizalom is.
2013. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy a túl sok önbizalom az még elrettentő is lehet.

Kicsit okádék ez az alamuszi nyuszi duma, főleg egy pszichéesen különböző régi okok miatt labilis ember irányába, aki nem biztos ,hogy tehet arról,hogy szociófóbbá vált, zárkózottá vált, sokkal nehezebben megy neki a kapcsoaltteremtés mint a tök átlag embereknek, azok meg nem értik hogy miiiéééé? Mer laikus barom mind! Azért!

Ez a szomorú,hogy egy nőnemű ezt megengedheti magának, hogy nulla önbizalma legyen, mert a nőknél EZ SE! elvárás, bezzeg ha egy férfi mer lelki sérült lenni, akkor mehet a süllyesztőbe. Szomorú....

NEm gondolnám ,hogy attól lesz volnzó,hogy mekkora nagy egoja van neki az ismerkedésnél. Mert az önbizalom az végülis azon mulik, hogy mekkora az ego-d.

Szerintem magától a külsejétől főleg, illetve a jellemétől lesz volnzó, nem attól,hgoy mennyire tud arcoskodni.

Egy halkabb szavú, zárkozott egyénnek is lehet/ne/ éppen esélye.

Az azonos érdeklődési kör valóban fontos, anélkül lehet akármilyen jófej, meg állati jó külsejű egy nő, akkor is csak egy dugásra tudnám elképzelni, semmi többre, utánna unnám. Szenvednék az ő "programjain", elfoglaltságain, ő meg fordítva. Soha nem értenénk meg egymást,és ez szar!

nem tudná elismerni azokat az értékeket ,amik nálam fontosak, én meg azokat basznám le, amiket ő képvicel.

2013. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ami nagyon fontos hogy ne akarjon feleségül venni folyton, és akarjon szexet.
2013. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elnézést,ha valakit megsértettem vagy megbántottam a megfogalmazással,vagy az alamuszi jelzővel,ezzel csupán azt szerettem volna érzékeltetni,hogy önbizalom kell,és igenis fontos.Természetesen csak egészséges szinten.Az öntelt és harsány embereket én sem kedvelem.
2013. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az önteltségnek köze nincs az önbizalomhoz, inkább az önbizalomhiány túlkompenzálása. A valódi önbizalmat nem lehet eltúlozni.
2013. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Őszinteség, összhang - bár ez nem tulajdonság, stílus, mozgás, beszédstílus, gesztusok, intelligencia, érzelmi, logikai, önbizalom, hogyan tudja eladni magát akár értékes akár nem, humor, általános elégedettség, kulturáltság, józan ítélőképesség, melegséget sugárzó egyén. Nem rosszra gondolni... :D Öltözködésnél nálam szóba sem jöhet egy divatbu.zi, szolis csávó.


21/N

2013. ápr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legyen legalább annyira alkoholista mint én.
2013. ápr. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt az önbizalmas baromságot,ha Brad Pitt önbizalomhiányos lenne akkor már nem is kellene a nőknek?Ennyit erről
2013. ápr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!