Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fog múlni valaha ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog múlni valaha ez a "kellemetlenség"? :S Szó szerint rettegek

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel összejöttem de utána nagyon nyomult és kezdett zavarni (15 évesen, nem hiszem, hogy normális ilyeneket írni, hogy 'Kívánlak!' 'Csókolnám a tested...' stb) Egyre kellemetlenebbül éreztem magam, így szakítottam vele és megkértem, hogy el ideig hanyagoljuk egymást, hogy legyen időm megnyugodni, de ő egy hét múlva ugyan azt elkezdte én meg próbáltam lekoptatni... Mivel nem hallgatott rám, ezért letiltottam (eleget sírtam miatta). Azóta a barátaimon keresztül üzenget, hogy miért haragszok és én mindig elküldöm ugyan azt a szöveget.

Mióta rámjött ez a görcsös "félelem" azóta nem merek egy srácot sem közel engedni magamhoz, egyszerűen félek a fiúktól...

Mit tegyek, hogy elmúljon vagy enyhüljön ez az érzés? :(


2017. júl. 8. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne folytasd vele a kommunikációt. Ha idővel sem hanyagol, tovább zaklat, szólni kell szülőknek, illetve jogi lépéseket is lehet tenni. De szerintem hamar fel fogja adni.
2017. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűha... hány éves ez a görény? :/

Ahogy az első írta, ténylegesen jogi lépéseket kell tenni, ha nem fejezi be. Viszont nem ez az egyetlen gond ahogy elnézem, tudatosítanod kell Magadban, hogy nem minden fiú ilyen. A legtöbben nem is írunk egész életünkben sem ilyen alpári üzeneteket. Ha nem sikerül Magadtól, és rosszabbra fordul, akkor ajánlom a pszichológust (azért nem kell rögtön szaladni, csak ha tényleg vészesen eltávolodsz és félsz a fiúktól). A legjobb talán az lenne a folyamatos tudatosítás mellett, hogy ismerkedsz (nem párkapcsolati céllal) fiúkkal, és meglátod, hogy mi is emberek vagyunk (legalábbis a legtöbb közülünk). :)

2017. júl. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15 éves (és azt furcsálom, hogy mielőtt összejöttünk nagyon normális volt meg minden... Aztán mindent felkavart :/)
2017. júl. 8. 01:13
 4/9 Mádár0218 ***** válasza:

Ha normális volt előtte és abból amit írt meg akar csak dugni! :/


Az hogy félsz és nem engedsz közel pasikat, érthető reakció, és ezt vagy magadban kell megváltoztatnod, vagy egy srácot kell találnod aki odafigyel rád és nem nyomul.


Mondjuk a mostani 14-15 évesekekből majdnem mint ilyen én azt veszem észre

2017. júl. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Ezért nem kell éretlen fejjel, gyerekként pasizni!

Majd eljön az ideje annak, amikor örülni fogsz, ha kíván egy pasi. De az is lehet, hogy annak van igaza aki szerint leszbi vagy, mert nekem fura, hogy valaki ilyeneken kiakad.

2017. júl. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

B*szd meg, te mi vagy ember? 15 evesen persze, hogy megijed, hogy egy fiu ilyen szinten raszall, ezt mar nem erdeklodesnek nevezik...

34/L

2017. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Tudod a kaüaszfiuk zöme a legyet is megdugná, ez igy van jol. :)
2017. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért van jól? Szerintem ez elég rossz...
2017. júl. 12. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló történt csak mások voltak körülmények. Én 13 voltam és a tök normális és rendes padtársam matek órán adott egy levelet, hogy tökre tetszem neki én meg nagyon meglepődtem és bűntudatom volt, hogy én meg nem. Persze ez egy nagyon más helyzet de végül velem is az történt, hogy a fiúkat kerültem, szóval nagyjából eltudom képzelni, hogy most min mész keresztül. Azt tanácsolom, hogy első lépés gyanánt ha egy fiú osztálytársad BARÁTILAG közelít hozzád, akkor ne ijedj meg hanem viszonozd! Aztán szép fokozatosan túl leszel ezen az egészen! Ja, és ha az a rohadt perverz interakcióba próbál kerülni veled csak küld el a jó büdös francba! mondd meg hogy akadjon le rólad annak már vége. Sok szerencsét!
2017. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!