Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért játszotok a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért játszotok a lányok érzéseivel?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivétel!! :)

Akinek nem inge nem veszi magára :)


2017. júl. 10. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmm, én azével szoktam aki tényleg tetszik, vagy nagy haver oszt tudja, vagy ő is azt csinálja velem :'D
2017. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen rám vonatkozik a kérdés szóval nem kérek rosszindulatú üzeneteket :D
2017. júl. 10. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Mit értesz ezalatt? Mert én pld lányokat szédítek, de csak azért mert jó érzés, hogy tudom ha akarom megkapnám, de mégse kell, mert van jobb.

Ez van, szar alak vagyok.

2017. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
ritka szar alak vagy utolso fuj
2017. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 as na pont erre gondoltam miért jó?
2017. júl. 10. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert a tini fiúk többsége bamba és csak szexre megy. Van ismerősöm, telefonjában 900+ kép (és dicsekszik vele) jópár csajról, és nekem mutogatja, hogy ezt megdönteném, azt megdönteném. Vannak köztük ilyen olyan csajok van aki jobb, van aki rosszabb, de van ott olyan is aki a "kint vannak a cicik, mert eszem nincs" kategória.


Igazából engem ezzel felidegesítenek, mert nekem nem ez a lényeg, nem a csajokra mászklálás, hanem van barátnőm több mint 1 éve, és egyátalán nem érdekelne más, és mással semmi olyan.


De az olyanoknak mint ez az ismerősöm, ez a lényeg. Egyfajta győzelem, ha minél többet hülyítt, aztán megbaxa és lelép. Gratula nekik...


F/17

2017. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányom én már 66 éves vagyok és nem szoktam játszani, max azon a sárga kazettás nintendo-n. 😏
2017. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Lányok ti miért játszotok a fiúk érzéseivel? Naaaa???
2017. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolso kerdes igaz :D a fiukbol csak a minden sztereotipiat magara vonzo szepfiuk es pawak szoktak. Amiben nem is ertem mi a vonzo, mert akarmi tortenik az eletben, gcihlye marad es magat is keptelen megvedeni, nem hogy mast :D na de ezt Ti magatok alakitjatok ki, hogy a satnyadek jatszhasson veletek. Qvabol nem lesz madonna, kutyabol se szalonna. Aki egyszer bunko az is marad, de a kevesbe jol kinezo, mondjuk jol tanulo, de nem streberbol viszont lehet alompasi:D

20/f

2017. júl. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!