Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit értetek barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit értetek barátság extrákkal alatt?

Figyelt kérdés

17L vagyok és még nem volt arátom csak ilyen kavarás dolog. És megismertem valakit aki nagyon kedves es szinte mar nagyon jó barátom nak mondhatom ő 16F(nem szep de csúnya se) és felhozta ezt a barátág extrákkal dolgot .. egész este gondolkodtam rajta és én kipróbálnám de csak csók tapi meg ilyenek többet nem. szerintetek? ti mit csinálnátok?

és nem kérek olyan bunkó válaszokat hogy gyerek vagy még, vagy hogy kihasznál vagy hogy semmi értelme nagyon értdekel, és kérlek hosszan irjátok le a tapasztalaitokat!! köszönöm♥



2017. júl. 10. 15:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szex, szex, szex plusz haverság.

Csak ilyen kapcsolataim voltak/vannak. Nekem ez bejött, nincs rinya , féltékenység :D

Sztem menj bele, legalabb tapasztalatot szerzel :)


20/L

2017. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A barátság extrákkal egy jodolog, de idővel biztos h beleszeretsz az illetobe es tobbet karsz majd. En is most egy ilyen "kapcsolatban" vagyok, bar nekem mondta a partnerem h o is érez irántam vmit, de ez bonyolult. Csak akkor menj bele egy ilyenbe, ha jol atgondoltad. Sok szerencsét! 😉


14/L

2017. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Barátság extrákkal... Talán csak én vagyok ilyen elvetemült hajlamú, de szerintem két nő közötti leszbikus kapcsolat egy férfi partner mellett is ebbe a kategóriába esik.

Tegyük fel. Van egy nő, aki boldog, meghitt kapcsolatban él a férjével, de van egy nagyon jó barátnője, akivel mindent megosztanak egymással, olyannyira, hogy az intimitás is belefér ebbe a mély barátságukba.

Csókolózás, simogatás, lightos petting... csupa közösen töltött kellemes perc...

És bármilyen érdekes, úgy gondolom, hogy ha egy nőnek van ennyire mély barátsága a saját nemével, abból nagyon sokat tanulhat.

Két hölgy megismerheti azt, hogy nőként mi esik jól nekik, beavathatják és tippeket adhatnak egymásnak, hogy mit próbáljanak ki a férjükkel.

2017. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23as ez megcsalás
2017. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
kérdező választottál már időpontot?? A hely még mindig Pest, bármikor beteszem neked, úgyis erre vágysz.
2017. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne találkozz azzal, aki be akar fűzni. Csak egy kamatyra kellenél. De ha ennyire hajt a kíváncsiság, akkor hajrá. Csak vigyázz: érzelmeket mellőzd. Ha nem teszed, tényleg heteken át fogsz sírni.
2017. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Koszonom lányok a valaszokat

pesti fiu ulj le a fenekedre ahhoz hogy betegyed,kell valaminek lennie a bugyidba.

2017. júl. 25. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!