Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van itt olyan akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mádár0218 kérdése:

Lányok, van itt olyan akinek bejövök?

Figyelt kérdés

azért teszem fel ezt a kérdést mert valahogy soha senkinek nem jövök be aki nekem tetszik, és lehet velem van a baj.


Külső:

- magasság 180cm

- súly 58kg

- alkat vékony

- mellesleg attól hogy vékony vagyok elbírom vinni a lányokat megszakadás nélkül ölben ( nem nézik ki belőlem azért írtam ide)


- hosszú barna haj

- zöldes barna szem

- + szemüveges vagyok


Tulajdonásgok


- jó humorú ( + fekete humor)

- bizalmaskodó

- taktikus

- megoldóképesség

- kedves

- tisztelet tudó


Rossz:


- makacs

- lusta

- néha flegma


Mellesleg Dolgozom és szabadidőmet a gép előtt vagy a haverokkal töltöm


- nem cigizek

- alkoholt fogyasztok ( de nem vagyok alkoholista )


valahogy eddig úgy vettem és tényleg mindig hogy nem, persze midnenki azt mondja majd idővel megtalálod oké ezt értem csak azért érdekelne van e itt valéaki akninek bejönnék


18/F



2017. júl. 10. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kép?
2017. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezek alapjàn bejössz.

De jól mondta az első, egy kép jó lenne.

2017. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

"mellesleg attól hogy vékony vagyok elbírom vinni a lányokat megszakadás nélkül ölben ( nem nézik ki belőlem azért írtam ide) " Bátor kijelentés, de engedd hogy megcáfoljam eme hozzáfűzésed, amivel csak menőzni bírtál, mivel a világon 100% hogy van 200 kilós lány , így megkérdezem az 58 kilóddal elbírsz egy 200 kilós lányt? NEM, akkor meg addig ne írj felesleges dolgokat oda, csakhogy növeld farkad ezzel, amitől amúgy nem nőtt senki szemében sem, de alapos gyanút kelt másokban, hogy te viszont szégyelled hogy vékony vagy és azt hiszed mások egyenlővé tesznek emiatt a gyengévek ezért is magyaráztad egyből azt amit.

Amúgy meg még mindig ez olyan, mint valami tárgynak a megvételezése attól mert még kapsz egy leírást nem lesz ez jó senkinek, mivel a leírás nem biztos hogy pontos... (sőt nem is túl sok infót tartalmaz, mivel ezt mindenki eltudja magáról mondani kb...)

2017. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha hosszú haj és a sulyod miatt mondanám hogy nem, így látatlanban:) 18/l
2017. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jó akkor kijavítom neked 90kg ig és nem az volt a célom hogy növeljem vele az epéniszem méretét :)


És nem szégyenlem a testem, ha annyira szégyelném akkor már dolgoztam volna rajta


És amúgy meg mi értelme lenne hazudni olyan embereknek akiket nem ismerek és ők se ismernek lenne értelme?

2017. júl. 10. 18:47
 6/16 anonim ***** válasza:
A fejedről kéne kép, nem a testedről:)
2017. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú haj, flegma ^_^ ideaaal
2017. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
de te 18 éves olyan hülye vagy, hogy azt hiszed párt úgy kell keresni meg szimpátiát úgy talál az ember, hogy kiszar a netre pár adatod és várja a csodát meg a visszajelzést, kérdem én miért vagy itt? Élőben senkinek sem kellesz azért.
2017. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én csak egy véleményt kértem, nem barátnőt keresek itt :)
2017. júl. 10. 19:07
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezek alapján persze, de nyilvánvalóan nem egy adatlap alapján fogják eldönteni a lányok hogy szimpatikus vagy-e, hanem amikor beszélgetnek veled. Lehet hogy a tulajdonságait egész mások, csak te látod így.

(És ne keseredj el, te is találsz majd valakit. Never don't give up.)

2017. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!