Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek (fiúk, lányok),...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek (fiúk, lányok), én már nem tudom eldönteni, hogy bejövök-e neki vagy nem? (hosszú többi lent) Én 14/F ő 15/L

Figyelt kérdés
Tehát Szeptember óta ismerjük egymást suliból (9.). Első nap szemeztünk egy fél percet, és keveset de elkezdtünk beszélgetni (akkor még inkább FB.-n). Majd keveset de élőben is. Egyszer 1-2 hónap múlva szemeztem vele 2-3 percet. És nem tudom, hogy beképzelem-e vagy nem de a szemében (szerintem) láttam a szikrát, hogy talán ő is szerelmes belém. Kedves és nem bunkó velem. Pedig azt mondják, hogy sokszor flegma, DE velem még nem volt az. Falun lakik, én városban. Most úgy decemberben egy kicsivel többet beszélgetünk de ez se túl sok. Sokat lóg a suliban egyik volt fiú osztálytársával (ő 16 éves) (most is osztálytársa/osztálytársam). De csak barátok. Annyi, hogy a fiú egy faluval messzebb lakik mint a lány és egy busz megy arra. Még tudom róla, hogy még nem volt barátja, és nekem se csajom/barátnőm. Tudjátok suliban szokot lenni ez a valaki valakinek vesz ajándékot osztálykarácsonyra. Ő engem huzott ki. Néha összeakad a tekintetünk és abból egy kb. 20 másodperces szemezés lesz ez úgy heti 2-3x fordúl elő. Meg volt osztálytársaimtól akik ebbe a suliba járnak megtudtam, hogy beszélt egyik lány osztálytársamnak rólam (ez még év elején). És 1-2 hete én is hallotam, hogy rólam beszélt (most avval a fiúval beszélt és közben). Meg amikor megtudtam egyik osztálytársamtól, hogy ő huzott engem akkor ilyen "félig nevetve, elmosolyodva" mondta (fiú volt (nem az)). Avval a fiúval jóban vagyok. Az osztályban senkivel nem vagyok roszban. EL szeretném hívni sétálni, moziba, cukrázdába, DE mivel nem volt csajom így randin se voltam és nem is hívtam el lányt randira eddig nem tudom hova hívjam. A mozit elméletileg nem ajálják mert ott nem lehet sokat beszélgetni. De szerintem meg sétálni hívnám nem jönne mert most "csak" egy sétáért buszozzon be hétvégén... stb. Osztálykarácsonykor hívjam el? Az a baj, hogy mindig nagyon izgulok és ez sokszor blokkol pl: nem tudok témát amivel oda tudnék menni beszélni vele stb.. Egyébként kinézetem: 168cm, vékony, kockahas (rendszeres edzés), zöldesbarna szemszín, pattanásos (nem a brutálisan de vannak azért...). Köszi ha elolvastad és köszi a válaszodat!

2016. dec. 10. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el, aztán eldől. De z ajándékosztást várd meg, mert h mégse szeret, akkor nem kapsz semmit! :DDD
2016. dec. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké :D köszi
2016. dec. 11. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, szedd össze magad! Próbáld meg, veszíteni nem fogsz! :) majd visszajelzést kérek ha már elhívtad!!
2016. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!