Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes folytatnom, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatnom, vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetek facebookon egy lánnyal. Nem beszélünk minden nap, de azért elég gyakran. Néha elég hosszan és jól eltársalgunk, néha viszont csak rövid válaszokat ad. Mindig én írok rá, ő eddig nem írt. Finoman rákérdeztem, zavarja-e, hogy írok neki, azt válaszolta, hogy nem.

Elbizonytalanodtam, hogy most érdeklem-e őt, vagy sem. Ha lenne rá lehetőségem, elhívnám meginni valamit, de külföldön van, csak hetek múlva jön haza.

Mit tanácsoltok, hagyjam rá, vagy folytassam?


2017. júl. 12. 19:09
 1/5 anonim válasza:
Próbálj meg különféle témákat felhozni,adj neki pár napot és ha még mindig ugyanazt érzed,hagyd.
2017. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj minimum 1,5 hetet ha nem ír akkor szerintem nem érdekled. Neki kéne már írni ha mindíg csak te írsz. Várd ki azt az 1,5 hetet
2017. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várhatnál kicsit, hogy érdeklődik-e irántad. De a legjobb valószínűleg az lenne, ha egyenesen megkérdeznéd.
2017. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látod ott a pap alatt a paplan!
2017. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!