Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Van egy szép lány munkahelyemen aki tetszik nekem de nem akarok tőle többet barátságnál ,persze ha viszont tetszek neki akkor többet is akarnék. Eddig két napot voltunk eggyüt dolgozni az első nap igazából ő kezdeményezett beszélgetéseket meg tőlem kért segítséget pedig volt még egy diák is akivel legelösször megismerkedett.Talán a sors keze van benne de munka után ugyanoda mentünk. Szóval munka után is tudtunk beszélni de akkor még magam se tudtam hogy mit akarok szóval inkább nem nagyon kérdeztem személyeset. Párszor volt csönd a témák között pedig nagyon probálgattam közös témát találni , egy volt munkaval kapcsolatban akkor jól ki is röhögtük magunkat . Másnap munka elött is beszélgettünk ott nem volt semmi megakadás munka közben nem nagyon tudtunk de néha azért beszéltünk mosolygott rám , egyszer kétszer összeakadt a pillantásunk de azon kivül , semmi se történt. Igazábol csak velem beszélt a diákok közül mondjuk 3 an voltunk :'D . Nem is mondtam neki hogy várjon meg a végén de megvárt akkor megint hazafelé beszélgettünk itt már tudtam hogy többet szerettem volna barátságnál de én meggyöztem magam hogy csak barátként tekintsek rá. Szoval egy két személyes kérdést is feltettem, akkor is volt elakadás néha de nem anyira mint az első nap. Szerintetek mit akarhat tőlem ? Én nem szeretném elcseszni a nyomulással. Ha tetszenék neki több jelet is adna szerintem.

18/F



2017. júl. 16. 03:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet esélyed nála, de még várj. Ha tényleg tetszel neki, előbb-utóbb több kisebb nagykbb jelet is fog küldeni.

Sok sikert!

2017. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen több jelet vársz? Neked kellene kezdeményezni, te vagy a férfi.
2017. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaz hogy nekem kéne kezdeményezni de nem szeretném elrontani az egészet. Ha adna rá jelet esetleg hogy tényleg tetszem neki akkor szives örömest kezdeményezek!
2017. júl. 16. 10:04
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is te tedd meg az első lépést,nyugi nem fogsz semmit elrontani. :)
2017. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem még várok vele pár napot,hogy jobban megismerjem meg ő is engem.De szerintem nem vonzódik hozzám , szerintem nem az a típus aki fél kimutatni az érzéseit.
2017. júl. 16. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!