Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene felejtenem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissanna08 kérdése:

El kellene felejtenem az egészet, vagy érdemes kiharcolnom magamnak?

Figyelt kérdés
Körülbelül 4 hónapja beszélgetek egy sráccal neten, és most elérkezettnek látom az időt hogy végre személyesen is találkozzunk. Először anotalk-on kezdtünk el beszélgetni(hát igen,az unalom néha nagyúr) és mivel elég jól elvoltunk ott is,úgy gondoltuk jó lenne tovább folytatni máshol... Azóta minden nap beszélünk,akár több órán keresztül. Mindig van téma,mindig van miről beszélni és egyszerűen olyan jó érzés...Azóta sokkal vidámabb vagyok és próbálok jobb lenni, mindenben. Megnevettet,felvidít,mindent megtudunk beszélni, van saját véleménye és így annyira hasonlítunk,így,egyenlőre. De. Bármennyire is szeretném megismerni ,nem lehet. 1. Netes beszélgetések alapján nem lehet megismerni senkit sem,fogalmam sincs ki ő valójában és hogy miben is reménykedik. 2. Elég messze vagyunk egymástól, több mint 300km-re 3. A korkülönbség, 7év van köztünk az pedig elég sok 4 Lehet ha személyesen találkoznánk egyáltalán nem tudnánk szót érteni egymással és soha többé nem beszélnénk, én pedig azt nagyon nem szeretném. Megbeszéltük hogy találkozunk,aztán lesz ami lesz, mert már egyikünknek sem elég csak neten keresztül kommunikálni,de ott vannak az én szüleim is, én még nagyban tőlük függök, nem tudok és nem is akarok az engedélyük, beleegyezésük nélkül bármit is csinálni,bárhova is menni. És ők nem engedik hogy találkozzunk. Érthető okok miatt. Szerintem senki sem engedné meg a gyerekének hogy egy vadidegennel találkozzon csak mert neten hülyítik a fejét. De én nagyon szeretném. Tényleg nagyon nagyon. És rossz érzés hogy már az első tali sem akar összejönni. Azon gondolkodtam semmi értelme az egésznek,legelejétől tudtuk hogy semmi értelme bármit is belelátni ebbe az egészbe.. De én nem tudom békén hagyni őt, és láthatólag ő sem akar engem. Valamiért úgy érzem muszáj találkoznunk,muszáj megismernem őt,így kell lennie. Szerintetek? Reményekkel teli naiv idióta vagyok és jobb ha elfelejtem az egészet, vagy semmi rossz nincs benne?

2017. júl. 16. 15:18
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha van skypod, hívd fel és mond hogy be akarod mutatni a szuleidnek webkameran keresztül. Mai világban már nem sok emberben lehet bízni, de ha rendesnek talalod akkor nagy az esélye, hogy nem egy terrorista. Webkameraztal vele? Attól is függ hány éves mert hét év az nem kevés.
2017. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem,még nem webkameráztam vele, de azt hiszem ennek is épp itt az ideje,sőt... Viszont ez az ötlet nagyon is tetszik, remélhetőleg így mindenkinek megfelel majd a dolog. Köszönöm szépen:)
2017. júl. 16. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!