Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire zavarna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavarna titeket, ha a fiútok lábfétises lenne?

Figyelt kérdés

Ez abban merül ki, hogy szereti csókolgatni a lábatok, talpatok mikor ágyba bújtok, pettingeltek.

Ennyi, semmi több.


2017. júl. 19. 13:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a lábszáram szereti kényeztetni főleg a térdem és a combom tájékán. Ha szoknyát veszek fel harisnyával azt imádja a legjobban főleg simogatni, én meg alapból imádok szoknyát viselni. Párom mindig jól megnézi a lábaimat ha szabadon vannak, tehát nem hosszúba vagyok. Volt amikor maxi szoknyát vagy ruhát vettem fel ami teljesen takarta a lábaimat akkor eléggé kaptam a fejemre poénosan :) egy időbe néha hergeltem őt ezzel :) Főleg amikor jó nyári melegbe felvettem egy maxi ruhát és úgy mentünk el csavarogni :) Páromnak minden baja volt akkor. Amikor meg időnként picit feljebb húztam mindig fülig érő vigyorral nézett :)
2017. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem könnyű olyan lányt találni, akivel kiélheted rendesen. Nekem sikerült. :D


Sajnos nekem is van. A nyarat jobban várom a nyitott szandálok miatt, mint a miniszoknyák miatt.:D

2017. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A bátyám is lábfétises.Kicsi kora óta mindig "moncsálgatta" meg nyomogatta a lábfejemet,mintha csak egy relaxációs labda lenne.Én már hozzászoktam,végül is,ingyen masszázs a lábomnak.😁😁

16/L

2017. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Én undorodok a lábaktól, még a sajátomtól is, és nem szeretem, ha valaki nyomkodja.
2017. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
refplay?
2017. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, akkor lehet nekem kézfétisem van:?
2017. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha bejön a srác.
2017. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

#14 veled vagyok

undoritoak a lábak...legyen fétise bánja a franc de tuti h leszokatom akkor inkabb legyen mindig anál mint láb fuj 😫😖


18/L

2018. febr. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Legyen mindig anál,írja ezt egy tini.. szerintem Rossz bolygóra jöttem
2018. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Be.sza.rok, 14-15 éves kölkök lábfétisről, meg mindig análról cseverésznek.....

Ba.sz.ki nektek nem kéne még várni pár évet ezekkel? :D

37F

(ja és nem, nem vagyok sem vén f.asz, sem prűd, sem elmaradott :D, de 14-15 évesen először az érettségire gyúrjatok....)

2018. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!