Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csajozzak be be egyedül? 16F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be be egyedül? 16F

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Ha haverokal csajozok akkor mindig oda én megyek oda a lányokhoz mig ök a hátérben vannak Én megyek oda elsönek és beszélek velük hogy van e kedvetek velünk sétálni dumálni ?? ök bele is egyeznek de ugy érzem hogy a haverjaim jobban be jönnek a lányoknak mint én.

Nah szoval én a lányokat mindig párban látom soha nincsenek egyedül ezért megyek oda több fiúval mert most én egyedül menyek oda kétt lány hoz ?? és mit mondjak tetszetek mind a ketten gyertek mekizni ? én nem nagyon láttam még lányt egyedül de ha van akkor is megy valahova pl: barátjához vagy haza szoval valkinek van valami ötlete ??



2017. júl. 20. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Mi is a legjobb barátnőmmel együtt lógunk mindig elválaszthatatlanok vagyunk. Elmentünk csocsózni, ahol egy srac őt szúrta ki és nem engem. Egyedül volt, mindkettőnkel kedves volt, aztán bejelöltük facen, és mindettőnkre ránk írt. Rá azért mert randira hívta, rám meg azért hogy kérdezősködjön róla. Szerintem ez így tök okés volt. A barátnőm és a srác összejöttek, nekem meg nem esett szarul, habár nekem is bejött a srác. Elfogadtam hogy a barátnőmet választotta.
2017. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ja és tanulj meg írni!
2017. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Menj oda egy nyelvtan könyvvel, és kérdezd meg tőlük, hogy "Ezt hogy kell használni?"
2017. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 ez ku*va nagy😂😂😂
2017. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi :DD
2017. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Mi van akkor ha megy valahova? :D

Velem is előfordult már,hogy egyedül voltam (pl. vártam a buszra, vonaton ültem, könyvtár, bolt stb.) és odajöttek hozzám, egy vagy két srác (vélemény szerint ilyenkor merészebbek ha többen vannak, csapatba verődve) és elkérték a számomat etc.

De egyedül is ugyanezt véghez viheted csak kell némi vérnek lennie a pucádban;) illetve ha nem egyedül vagy, nem feltétlenül kell kezdeményezőnek lenned, lehet a haverod is az aki leszólítja a csajt és szóval tartja, és utána dobod be magad.A titokzatosabb srácok a többségnek jobban bejönnek.


sok sikert a továbbikban ;D (meg persze a nyelvtan helyes használata sem hátrány tudod)


16/L

2017. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!