Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Párom barátai kissé lenézek,...

Párom barátai kissé lenézek, nem jövünk ki jól, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

42-45 évesek vagyunk,párommal ez már 22 éves szerelem:)3 gyerekünk van .Boldogan,szépen élünk.Vannak barátaink,akikkel sokat összejárunk,jól érezzük magunkat.


És van 3-4 egyetemről maradt barátsága a párommal.Velük nem olyan szoros a kapcsoolat,évente csak néhányszor találkozunk.A sors,úgy hozta,hogy már mindannyian "lecserélték" a feleségüket,3man közülük már 27-32 éves nőkkel élnek,a negyedik úriember most készül elvenni(neki még nem is volt házassága) a 25 éves szerelmét.

Nekem ezzel semmi gondom nincsen,abszolút elfogadom,az ő életük.

Azonban én már maximálisan úgy érzem,hogy kilógok a társaságból.Éreztetik is velem és én is úgy érzem,hogy nem tudunk miről beszélgetni.

Ápolt,igényes vagyok,de szültem gyerekeket és annyi vagyok amennyi,nem jön már rám a 36-os naci,csak a 42-es.Jó az önbecsülésem,szerintem koromnak megfelelően jól nézek ki,nem csak a gyerekeimről tudok beszélgetni,van karrierem,úgy érezem eleget letettem az asztalra.


Remélem értitek,egyszerűen úgy érzem,az én életem teljesen máshol tart,ami ott ciki,lenézni való dolog.


Vki járt már így?Mit érdemes tenni ilyen esetben?


2017. ápr. 21. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tűnnek túl intelligensnek a többiek....ha téged ezért lenéznek.

Nem csak a gyerekeidről tudsz beszélni,még sincs beszéd téma ?

2017. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván ők még máshol tartanak.Persze vannak felületes beszélgetések(időjárás,hol vetted ezt a cipőt,milyen kávét iszunk éppen),de olyan,ami kicsit is abba az irányba vinné a dolgokat,h barátok legyünk sajnos nincsen
2017. ápr. 21. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed. A férfiak lelkük mélyén biztos háttérre, családra vágynak. A barátaitok elváltak, egy válás a legnagyobb kudarc az életben. El ne hidd, hogy ők megelégedettek és boldogok. A gyerekeik szétszórva, a fiatal kis nőik meg bármikor leléphetnek majd mellőlük. Bizonytalanok és félnek, bárhogy is mutatják ennek az ellenkezőjét társaságban. Amit te érzel, az valószínűleg irigység és nem lenézés. Na, 22 szerelmes év és három gyerek, ezt csinálják utánatok, ha tudják. :) Egyszerűen irigylik a férjedet. Az alakodat meg ne a születlen huszonévesekhez mérd, ha a férjed azt mondja, hogy neki így tetszel, akkor öltsd magadra a fényt és ragyogj... neki! :)
2017. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!