Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki panaszkodik hogy...

Mindenki panaszkodik hogy nincsenek barátai, de közben olyan merevek hogy nem csoda. Szerintetek ez hogy alakul ki?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Úgy hogy nem képesek a saját hibáikat megérteni, csak panaszkodni hogy nincsenek barátaik és senki nem törődik velük. Nekem is vannak ilyen barátaim, akik csodálkoznak hogy nem keresem őket, de ha egyszer a "szia,mizu,semmi" stílust hozzák nem is keresem őket mert értelmes beszélgetőpartnerre vágyom nem olyanra aki lehúzza a kedvem.
2017. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Vagy csak introvertáltak
2017. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

#2 Egy igazi introvertált soha nem panaszkodik, hogy nincsen olyan sok barátja. Hiszen az introvertált alapból azt jelenti, hogy ő úgy érzi jól magát, és azért inkább befelé forduló.

Sok oka lehet annak, hogy valakinek nincsenek barátai. Önbizalomhiány, különböző szorongások, félelem valamitől, nehezen nyílik meg, az emberek nem szentelnek elég időt arra, hogy megismerjék, stb.

2017. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elöttem leírták. én azt is tapasztaltam hogy hiába beszélgetnék, nem reagálnak túl jól az emberek...
2017. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nincsenek barátaim, mert nincs munkám, ahol megismerhettem volna a "barátaimat", akiket amúgy teljesen leépítenék egy idő után, mert semmi közös nincs bennünk. Mindig ez volt a baj, hogy nem tudom tolerálni a felszínes barátságokat. Ezek nem is barátok.
2017. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de ezen nevetek amugy nekem sincsenek (13 vagyok) barátaim de nem rinyálok nincsenek majd lesznek megyek keresni barátokat kapok az élettől egy fájdalmas ütést felállok és nevetek és ennyi optimistaság jó
2017. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!