Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire normális, ha szinte...

Mennyire normális, ha szinte senki nem köszönti fel az embert a "barátai" közül?

Figyelt kérdés
2-en köszöntöttek föl összesen, meg a családból néhányan. Olyanok nem teszik meg, akikkel napi szinten beszélek. Elég rosszul esik, bár tudom, nem ez a legfontosabb. De én sose tenném meg velük, hogy nem köszöntöm föl őket.
2017. júl. 15. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nálam normális, de én nem verem nagydobra a szülinapomat, másokét meg gyakran elfelejtem.
2017. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, ez névnap volt.
2017. júl. 15. 22:22
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

Akkor csak hisztis vagy. Engem konkrétan a szüleimen kívül senki sem köszönt fel a névnapomon. Egyáltalán nem érdekel a névnap, sajátomat is elfelejtem és a legjobb barátomnak fogalmam sincs, hogy mikor van a névnapja.


De ha ennyire sértődékeny vagy egy ilyen hülye "ünnep" miatt, akkor írd a homlokodra, hogy névnapom van, tessék szépen engem felköszönteni, mert különben besértődök, mint egy 3 éves gyerek, aki nem kapta meg a nyalókát az üzletben.

2017. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Clay Morrow ***** válasza:
39%
Ba.szki, egy névnap. Születésnapra esetleg besértődhetnél, de erre..
2017. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Henrik vagy Roland! (Nem kívánt törlendő)

Névnapod alkalmából sok szépet, jót és rengeteg ajándékot kíván neked egy ismeretlen gyakoris.

2017. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy megsértődtem? Csak nem esik olyan jól. Ennyit írtam. Tudod, vannak érzelmes emberek is.


Utolsónak köszönöm szépen!

2017. júl. 15. 22:37
 7/14 anonim ***** válasza:

Isten éltessen téged jó egészségben!

és minden kedves Lukrécia, Amália, Nóra, Lili, Izabella, Dalma, Stella, boldog névnapot!

[link]

2017. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
engem eddig sem érdekelt, de most már kifejezetten kértem, hogy a családi ünneplést is hanyagoljuk.
2017. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem szülinapomon köszöntenek fel annyian amennyit írtál. De hát ez van sajna.😢
2017. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
legtöbbször azt se tudom milyen na van, nemhogy még azt, hogy milyen névnap van akkor. a sajátomat is azért tudom naggyából mikor van, mert akkor páran szoktak "zaklatni" vele.
2017. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!