Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e értelme kezdeményezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e értelme kezdeményezni nála, és ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Nyaraláson vagyok, és találtam egy nagyon szimpatikus lányt. Vannak ezek a szuveníresek a tengerparti falukban, egy ilyennél dolgozik, vagyis besegít. Nyugodtan nézzetek hülyének, de minden nap elmegyek oda, főleg azért, hogy őt lássam. :D Ma próbáltam szemezni is vele, ránéztem, egy pillanatig a szemembe nézett, de aztán elkapta a tekintetét. Nem tudom, ez mit jelent, hogy nem tetszem neki vagy hogy félénk...


Az idő egyre inkább szorít, és szeretnék beszélgetni vele, jobban megismerni. Szerintetek van értelme leszólítani? Esetleg arra gondoltam, írok neki egy levelet (angolul), hogy lenne-e kedve ismerkedni, randizni. Jó ötlet? Vagy inkább kérdezzem meg szemtől szemben? Ti mit tennétek?


2017. júl. 28. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szemtől szemben, de mért angolul? Xd
2017. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is el szoktam kapni a tekintetemet, mert nem bírok valakinek hosszan a szemébe nézni. Valahogy nem megy. Szerintem menj oda hozzá nyugodtan. :) Levelet én a helyedben nem írnék. Légy férfi, és beszélgess vele. Nincs veszteni valód. Sok sikert :)
2017. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1: Azért, mert nem valószínű, hogy tud magyarul.
2017. júl. 28. 20:04
 4/7 DollarDog ***** válasza:
100%

Semmijen levélbe ne gondolkozz :D az olyan gyáva dolog! Menj szépen oda és kérdezd meg hogy

Are you wanna be my lover? :D és akkor happy end

2017. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szólistd meg, beszélgess vele.
2017. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bro. Ha van sármod, ha nem, próbáld meg. Légy természetes. Hidd el nekem... Sokkal roszabb lesz, ha nem próbálod meg, mert az emészteni fog több héten át. Ha értelmes lány...maximum mond egy mosolygós nemet amiért meg sztem nem kell sz@rul érezd magad.

Én elöszőr csak valami barátkozós szöveget nyomnék, mert fura ha az ember insta valakit úgy ukkmukkfuk randira hív, ha viszont adja magát pl egy italra v egy sétára meghívhatnád simán:)

MINDENKÉPP PRÓBÁLD MEG!

Mégegyszer: próbálj valami oda kötődő témát találni...beszélgetni vele... a többit már tudni fogod a reakciójából.

Good luck!

2017. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg de személyesen ne levélben. Sok sikert:)
2017. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!