Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mégis mit akarhat ez csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit akarhat ez csaj?

Figyelt kérdés

Van egy olyan élethelyzetem amihez a saját agyi kapacitásom kevés feldolgozni. Megismertem egy csajt történt több dolog is azóta már (nyilván a fantáziátokra bízom az első az igaz), de konkrétan szex az még nem. De ő igazából többet akarna, én meg rohadtúl nem sőt még abban sem vagyok/voltam biztos hogy ő vele akarok e egyáltalán valamit is kezdeni. Mindegy a témát ott befagyasztottuk, hogy csak szex lesz ebből , mert mást amúgy sem akarok. Persze erre azt mondta, hogy ő sem mindegy hagyjuk lényegében lerázni is akartam , de nem sikerült (azért akartam lerázni ,hogy ne bántsam meg később mert tudtam hogy úgyis megfektetem, ha sokáig cseszeget). Okés történtek tovább a dolgok beszélgetések formájában , majd egyszer csak meguntam és közöltem vele ,hogy 1 napos határidővel közölje, hogy mit is akar mert nincs kedvem fent rohadni egésznap a facebookon szóval legyen valami *nyilván alaklami dolog vagy hagyjuk egymást békén...erre nem írt semmit. Kezdtem örülni, hogy legalább eldőlt, hogy most mivan ezért én sem kerestem..erre meg ide írt valami puszikát meg ilyesmiket köszönés képpen tehát megint keres. Most őszintén mivan vele szerintetek???


23/f



2016. szept. 5. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért írtál 23 évesen a tini párkapcsolatokba mert a lány jóval fiatalabb. Az egész történetből azt értelmeztem hogy a nem tudod mit akarsz....döntsd el. Felnőtt férfi vagy...vagy leszel már lassan.
2016. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, rajtad nem tudok ki igazodni. Meg akarod fektetni akkor fektesd meg, ha nem akarod megfektetni ne fektesd meg! Ha te nem akarsz tőle semmit akkor mi olyan bonyolult ezen? Megmondod te nem akarsz semmit, nem akarsz az érzéseivel játszani és látod hogy nem tud leállni ezért jobb ha nem beszéltek ennyi.
2016. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen egyébként a csaj Tini én egy vénf**z vagyok nyilván...de akkor felmerül a kérdés, hogy te mégis miért ide írtál ?:D (nem sértésként)
2016. szept. 5. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Passzold át nekem, én szívesen megfektetem.
2016. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!