Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lesz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lesz egy csaj nehezen kapható?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác, aki nekem tetszik és énis tetszem neki, de nemakarom azt, hogy könnyen kaphatónak gondoljon. Milyen dolgokat csináljak, hogy nehezen kaphatónak gondoljon ?

Türelmes a srác , nemakarom hogy azthidje csak időre van szükség. Azt akarom hogy küzdjön meg. ( Még mielőtt valaki leírná, hogy ne feküdjek le vele azonnal, megmondom, hogy eszembe se volt!)



2017. júl. 29. 11:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem járunk ! De a mostani időben egyre közlebb kerültünk egymáshoz..
2017. júl. 29. 11:23
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát...Én nehezen kaphatnónak tartom magam, ugyanis a volt barátom 8 hónapig "küzdött" mire megszerzett. Azt nem tudom megmondani hogy neked ehhez mit kell csinálni, egyszerűen flörtölj vele, de ne úgy hogy az látszódjon rajtad hogy még egy szép szó és készen állsz hogy örökre együtt legyetek. Tehát légy egy kicsit... hogy is mondjam... titokzatos?

Egyébként utána figyelj oda hogy ne csak addig kapj szép szavakat amíg megszerez, hanem akkor is ha együtt vagytok. A mi kapcsolatunk ebbe bukott bele 1 hónap alatt. Sok sikert ;)

2017. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Sosem értettem ezt, nekem inkább elmegy a kedvem az ilyen nőktől, ez azt sugallja, hogy nem akar velem lenni, akkor keresek mást. :D


Egyébként akkor leszel nehezen kapható, ha találkoztok, de nem engedsz meg mindent, belököd a "nekem ez túl gyors" dumát, és nagyjából ennyi.

2017. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DollarDog ***** válasza:

Néhány tipp:

-Ha rád ir akkor ne válaszolj egyből mert akkor az jön le hogy arra vártál hogy te írj! Igy viszont azt üzened hogy jobb dolgod is volt minthogy az üzeneteire várj!

-Ha azt mondja hogy holnap találkozzatok akkor mond neki hogy van más programod. Mond neki hogy napokkal előtte beszéljétek meg!

-A "lehet" és a "nem tudom" szavakat felejtsd el! Legyél magabiztos :D mi fiuk nem szeretjük ha egy lány bizonytalan!

-Ne legyél ideges! Olyan srácot keresel aki könyörögne is azért hogy az övé lehess! Hagyjad hogy küzdjön érted tehát ne ugorj az 1.2. se a 3. randinál se a nyakába meg ilyenek :D remélem segítettem!

2017. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
De gyakorlatilag csak időre van szükség nem? Pontosan mi is a küzdés... szerintem ott már baj van az illetőnél, ha képes szaladni valaki után aki a kisujját se mozdítja érte... nem értem miért kellene átverni a másikat azzal hogy "nemérdekel", mikor érdekel... ha meg nem, akkor nincs miről beszélni. Szerintem nem szükséges, hogy nehezen kaphatónak tűnjön a lány. Az szükséges, hogy ha én bízok benne és ő is bennem és intim kapcsolatba kerülünk akkor ne keresse más emberekkel is az ilyesféle kapcsolatot.
2017. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 De hát ha az ember valamiért megküzd azt jobban becsüli , nem?..
2017. júl. 29. 14:16
 7/10 anonim válasza:
Természetes, de nem feltétlen előnyös sokáig húzni, ha már a kapcsolat létezik... akkor nehéz eldönteni mit is akarsz. De ha valóban szeret meg fog becsülni, ha "nehezen" ha "közepesen nehezen" is kapott meg :D én is tűzbe mentem volna a barátnőmért pedig nem hiszem, hogy tipikusan nehezen kapható volt... bár egy évet játszottunk előtte egymással, azt vehetjük küzdésnek... de az hogy mikor kapjon meg az rajtatok áll. Amikor mindkettőtöknek jól esik. Magadra hallgass elsőként ebben a kérdésben.
2017. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs rá elég pénzem :P
2017. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tralalalaal ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legnagyobb idiótaság, amit egy lány egy sráccal megtehet....Szerencsétlen próbálkozik, mint a nemtommi de csak elutasításokat kap tőled....ezek után mi a fenéért akarna harcolni érted most komolyan???ha egy 2-3 hétig ezt csinálná velem tuti otthagynám a csudába....
2017. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A nehezen kaphatóság nem azt jelenti, hogy pofátlan vagy vele, vagy nem vagy hajlandó kommunikálni!(Pedig sokan ezt gondolják, nagyon tévesen!) Annyit tesz, hogy nem keresed folyton a társaságát, nem ugrasz az első szavára, hanem megmutatod, hogy független ember vagy, és-ha van is köztetek valami-nem ő az egész világ. Ettől még nyugodtan beszélgessetek, legyél kedves. Egy csomóan mondják, hogy az ilyen fölösleges, csak riasztóan és ridegen hat, de valójában a mérték a fontos, és hidd el, ha tényleg érdekled, nem fog annyiban hagyni, csak mert nem csorgatod utána látványosan a nyálad, hanem a kellő tartással fogadod a közeledését!;):)
2017. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!