Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon alacsony lányok! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon alacsony lányok! Ti nehezen találtok pasit magatoknak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem, könnyebben ugyan is vannak olyan fiúk akiknek bejön az alacsonyságom. A fiúknak általában nem jön be a náluk magasabb lányok.
2015. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 engem speciel sose zavart volna, ha a barátnőm magasabb nálam.

Bár eddig csak egyszer volt randim nálam magasabb lánnyal, de ott is őt zavarta a magassága, nem engem...

30/F

2015. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a magasabb lányoknak probléma ez. Amúgy nem a magasság számít:)
2015. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányok fiatalon mindenképp találnak pasit, gyakorlatilag semmi se számít, olyan erős a kereslet. Nekik majd 30-35 felett lesz rossz, amikor elhagyják őket, férfiként még azért ennyi idősen értékes vagy.
2015. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
150 cm vagyok, nem hinném, hogy aranyosnak találnák a fiúk a magasságomat :/ ha oda is jönne hozzám, mind 175cm+, és komoly kapcsolatot egyik sem szeretett volna.
2015. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!