Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeritek a "Jaumo - találj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeritek a "Jaumo - találj igazi szerelmet" társkeresőt, vélemény?

Figyelt kérdés

Feltettem, és írtam is embereknek, de mikor megnyitom a beszélgetést nem látom mint "nyitott beszélgetés". Magyarán eltűnt...nem értem. Plusz ha rákattintok valakire hogy "tetszik" érdekes mód, mintha engem nem dobna fel nekik, mivel egyetlen egy találatom sincs:) Pedig már csak a számszerűség törvénye alapján is min 1 nek kéne lennie. Nem vagyok rondább mint más. Szóval..pusztán realitás gyanánt is felmerült bennem. Netán elő kéne rá fizetni, arra megy a játék?

Tapasztalatok akik már használták?


2017. júl. 30. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Üdv.

Ez hány éveseknek való? Mi a min.. ill. A max korosztály?

Koszi

2017. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van benne minden korosztály de leginkább 18-20 évesek.
2017. júl. 30. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:

1 es nek 14 évtől van ez!

2 szerintem nálad valami baj van az applikációval nem kell előfizetni nekem müködik! Ha van kedved meg ismerni írj 16/F

2017. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Általam kiválasztott, telepített EGY DARAB Jaumo applikációban oda nem illő profilokat találtam, továbbá, egyes csevegések furcsán úgy alakultak, mintha elbeszélnénk egymás mellett. Elkezdtem kérdezgetni a partnereket, ki melyik Jaumo appot telepítette, melyikbe regisztrált, azaz tudomása szerint most melyikben van? A kapott válaszok (ugyanabból, az egy darab appból):

FINALY - Randizás 50-en felüliek részére

YouLove - Találj igaz szerelmet

JOYRIDE - Alkalmi randizás & felnőtt szinglik

2020. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én használtam anno. Ott ismerkedtem meg egy thai nővel. Már ötödik éve járunk össze hétvégenként.
2022. márc. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Az egy nagy kalap szar. Mindenféle jött ment ember megtalálható csak egy normális nem.
2023. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Jaumo(mint minden társkereső) egy forintot nem ér.(VIP voltam semmit nem ér) Mindenki válogatós állandóan kérés elutasítva. A bunkó elutasítás se ritka. Pedig a fotókat segítettek kiválasztani barátok és a bemutatkozást is. Az a baj(elnézést kérek a nőktöl ha megsértek valakit) de mi a franciák utasítjátok el a normálisan közeledő embereket? És még csodálkoztok ha elmegy az életkedve mindentől. Nyilván az ilyen szexuális közeledést azt oké megértem. De a normális kezdeményezést jobb esetbe elutasítás gombbal, vagy bunkó módon elzavarjátok? És ráadásul még azok a hölgyek,akik nem rendelkeznek olyan adottságokkal mint a többi nő inkább örüljenek ha van aki beszél velük. Milyen pasit vártok el? Hollywood minőségű embereket? Szálljatok le a földre inkább és ne legyen irreális elvárásotok. A pasiktól, akik a szexre hajtanak elsősorba azok meg ne rontsák a levegőt és ne basszátok el az esélyt a normális férfiaktól. Lényegébe az ilyen hozzáállás miatt rossz a társkereső
2023. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Misi777 válasza:
Akpr nekem szerencsém volt. Azért van egy pár igazi profil. Csak keresni kell.
2023. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaumo?? Pff. Legszarabb oldal amit ismerek..
2023. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!