Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy szakítani akarok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Ő nagyon kedves, meg aranyos, ezért nem szeretném megbántani, de érzem, hogy nincs rendben a kapcsolatunk. Természetesen nem szeretném átverni, és megérdemli, hogy tisztességesen intézzem, ezért elé állok, és elmondom, mi a helyzet. Viszont fogalmam sincs, hogyan kezdjem. Félek a reakciójától is.. Utána beszélgessek vele erről, vagy jobb, ha pár perc alatt túlesek rajta?

Kérlek titeket, ne szóljatok le. Természetesen nem csaltam meg soha, egyszerűen csak tudom, hogy ez már nem működik.


2016. márc. 9. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, őszintén kell elé állnod. Mondd neki, hogy beszélnetek kell. Kezdj el beszélni az érzéseidről. És az igazat mond neki, hogy mit érzel, és miért gondolod úgy, ahogy. De ne mondj neki olyan sablonszövegeket, hogy ő jó ember, meg hogy nem vele van a gond, stb. Ezek borzasztóak szerintem. Aztán hagyd, hogy feldolgozza, és ha akar valamit, akkor hallgasd meg. Ha pedig nem szeretne akkor mondani túl sokat, akkor ne erőltesd. Fontos, hogy normálisan beszéljétek meg, ne essetek egymásnak.
2016. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szereted... Próbáljátok megbeszélni! Mondjad el neki mi esik rosszul mit csinálhatna jobban!

Ha nem szereted... Akkor nincs miről beszélni...

Állj elé mondd el neki őszintén! Semmiképp se haragban váljatok el!

2016. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Annyit mondasz, hogy: Szerintem csak legyünk barátok ,vagy valami hasonlóval
2016. márc. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!