Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel alakulgat valami de egy másik fiú is szemet vetett rá és velem már randizott majdnem összejött és most vele fog találkozni, de azt mondta hogy csak barátilag mert megkérdeztem. Én nem tudok neki hinni és nagyon rosszul esik, haragszok rá. Más is így lenne vele ez normális? Tudom hogy szabad még meg minden de félek hogy nem gondolja komolyan a dolgokat velem ezek után. Próbálkozzak tovább vagy vegye észre magát, hogy miért nem keresem?
2017. aug. 2. 17:10
 1/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DollarDog ***** válasza:

Nálam is hasonló volt :D ráírtam a csajra, tepertem érte hogy csak legyen valami kapcsolat féleség aztán közbe kiderült már mielőtt ráírtam alakulgatott egy kapcsolat egy másik sráccal! Azt mondta hogy "eldönti" hogy kit választ! Persze mikor velem találkozott akkor izé hozé én kellek neki! Aztán nem is voltunk sokáig együtt! Figyelj! Én a helyedbe nem foglalkoznék a lánnyal! Megpróbálja azzal a sráccal és ha nem jön vele ugy össze akkor jön megint hozzád!


Az már más hogy te akarsz e majd vele járni ezek után!

Azért sok sikert :)

2017. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem pont ez a helyzet, a lány tagadja hogy bármit is akarna a másiktól. Vagy tényleg nem akar. Csak akkor nem értem miért találkozik vele, bár elvileg "barátok".
2017. aug. 2. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha én akarok valakitől valamit akkor nem megyek el egy mással "barátilag" főleg egy olyannal akit nem is ismerek..
2017. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A helyzeted egy átlagos, kamaszkori probléma. Egy lány és két fiú szituáció. Avagy részedről egyértelmű: féltékeny vagy. Tehát szerelmes. A magadénak, a tulajdonodnak gondolod a lányt, akit ezáltal elfogsz taszítani magadtól. Fontos, hogy meglegyen a bizalom. Ha kialakult már köztetek egy szorosabb kötés, akkor kérdezz rá konkrétan, mellébeszélés nélkül, mégis diszkréten. Ha még nincs meg az a szikra, ami elég lenne ahhoz, hogy egy rákérdezés miatt többet szóba se álljatok, akkor közelítsd meg a másik fiú oldaláról a dolgot. Kezdeményezz vele beszélgetést. Kérdezd meg, hogy mi, merre és hány méter. Ha nem egy introvertált autista, akkor tudsz majd vele szót érteni, ellenben, ha egy tuskó, akkor egyértelműen a lány is hamar rá fog jönni, ergo nem fog sokáig tartani az ő fellángolásuk és szabad lesz az út áhított lányka irányába. Sok sikert!
2017. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy dolgot javaslokm.Szardd le hogy találkozik egy másik fiúval.Ne érdekeljen hogy mi lesz. Csak egy rohadt találkozó.Ne legyel féltékeny ez a lányoknak se tetszik. Ha valami törtínni fog úgyis megtörténik nem lesz jobb ha féltékeny vagy.De fiú meg lány között miért ne lehetne egy találkozó?Ez semmit se jelent, nekem is volt már hogy csak simán találkoztam egy lánnyal.Ja és ha van bármi új azt írd le, kiváncsi vagyok mi lesz.
2017. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából már lezárult az ügy. A találkán a fiú megfogta a kezét és megakarta csókolni, de a lány nem engedte. Persze én rákérdeztem milyen volt és elmondta ezeket őszintén, rosszul esett bevallom kicsit flegma lettem. Aztán írtam neki pár nap múlva mondta hogy találkozhatnánk és hát találkoztunk is. Én nem próbálkoztam semmivel, valahogy nem akartam az a hülye lenni, akivel csak játszik. Aztán a "randink" végén megölteltük egymást és nem akart elengedni, kicsit úgy maradtunk :) Utána beszéltünk egy jó hétig mire rákérdeztem mi van a másik sráccal. Azt mondta beszélnek. Itt megkérdeztem hogy mit akar egy olyan sráctól akit visszautasított? Nem tudott érdemi választ adni, hát hagytam. De tényleg nagyon szeretem és nem tudtam nem beszélni vele így másnap írtam neki este hogy mizu? Elkezdett mesélni és megjegyezte hogy találkozott a sráccal. Mondtam hogy szerintem mi hagyjuk egymást. Kérdezte, hogy miért. Mondtam, hogy mert én nem barátkozni akarok vele elsősorban vagyis nem csak azt. Aztán írta nekem, hogy azért találkoztak, mert meg akarta mondani neki hogy semmi nem lesz kettejük között és ő másba szerelmes, legyenek barátok. A fiú azt mondta, hogy oké és ennyi. Aznap még elmentem a lányhoz egy szál rózsával, amint meglátott a nyakamba ugrott és megbeszéltük, hogy megpróbáljuk egymással és csókolóztunk :) Azóta a fiúval nem beszélt, happy end :D Nekem :D
2017. aug. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!