Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit nézték meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit nézték meg először egy fiuban?

Figyelt kérdés
Pl. Ha megláttok egy fiút az utcán akit szemrevételeztek.

2017. aug. 3. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Én először az arcot nézem, bár szerintem ezzel mindenki így van XD Ha az arca rendben van, akkor a haja jön, ha az oké, akkor karjait nézem (én azt szeretem, ha egy kicsit izmos, de nem alapkövetelmény).


Nekem ettől a 3-tól függ, hogy szimpi lesz-e.

2017. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Haj,arc,vadli(amennyire latszik),cipo
2017. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Én először azt, hogy mosolyog-e, milyen kedve van. Azután a szemeit, majd az egesz testét, alkatát. Utoljára marad az öltözködése stb. 😅
2017. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ebből az utolsó hozzászólás volt értékelhető...de komolyan.
2017. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Összkép. 17/l
2017. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én először a szemeit. Aztán az arc, a haj, lehet hogy hülyeség de a kedve, aztán az alakja, stílusa és így tivabb😊
2017. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek


Sokan írtátok a hajat azonfelül milyen jön be?

2017. aug. 3. 21:47
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék indiszkrét lenni a válaszoló lányokkal szemben, de mégis, fel kell, hogy hozzam: A kérdésre nem tudom miért feltételezitek azt, hogy válasz annyi, mint "arc, testalkat, cipő". Konkrétumok? Mi az amit megnéztek az arcon? Mi az ami ott számít? Szemek, szemöldök, orr, fülek? Nagyon általánosított válaszokat adtatok. Ebből Kedves Kérdező sokat nem fog leszűrni.
2017. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem az nagyon-nagyon bejön, ha ott valahol középen van egy forgó a hajban. Az irtó jól néz ki sztem :)
2017. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
*azon belül
2017. aug. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!