Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem ezt el? ㈵...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem ezt el? 😔 többi lent

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja együtt vagyok egy lánnyal. És egyszer...pár honapja amikor még nem voltunk együtt csak messengeren beszélgettünk, felhoztam az öngyilkosságot. Azóta majdnem minden nap beszélek róla. Hogy felakasztom magam. A barátnőm nem sűrűn találkozik velem. Kb. 3 hetente egyszer. Akkor is max 3 órát van velem. És a bárátnőivel mindig találkozik. Éa egész nap velük van. Főképp ez a problémám. És..amikor jol érzi magat velük, én mindig írom hogy öngyilkos leszek. Már küldtem neki olyan képet ahol megvágtam magam és vérzek. És küldtem olyat is ahol egy kötél van a nyakamban. Hogy most megteszem. De mégegy nagy problémám hogy sokszor kikapok itthon...de nem ugy hogy egy pofon es kész. Amikor megver apa betörik az orrom a számmal együtt. És kis dolgokért kapok ki. És akkor elmondom a baratnőmnwk hogy megvertek...hogy már nem birom és akkor is elő jön az öngyilkos énem. És azert csinalom hogy rosszul essen neki. És találkozzon velem. De akkor sem találkozik. Szoval csak messengeren vagyok ilyen. És bem tudok leállni...számtalanszor próbaltam nem beszélni a halálomrol. De mindig ott kötünk ki. És veszekszünk is. Kérlek segítsetek nekem. Nem akarom őt elveszíteni, ez miatt... a hülyeség miatt. Hogy tudnám elfelejteni hogy ne beszéljek róla?
2017. aug. 4. 01:50
 1/8 A kérdező kommentje:
És ezt elfelwjtettem. 15/F
2017. aug. 4. 01:55
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Eloszoris ugy se leszel ongyilkos szoval ne csinalj magadbol egy szanalmas hulyet, az apadat meg nyugodtan jelensd fel mert ez nem allapot, nem tudom milyen gyamsagban elni de gyanitom ennel jobb.
2017. aug. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egy kérdés: ha a barátnőd ennyire nem foglalkozik veled, miért vagy még vele? biztos szereted, meg támaszra van szükséged ilyen körülmények között, de láthatóan ő nem szeret téged... szerintem inkább csak örül, hogy van kivel hencegnie, az ilyentől jó mihamarabb megszabadulni, és olyat keresni, akivel jobban passzoltok.

a másik meg az, hogy én is szoktam vagdosni magam, de nem azért, hogy mutogassam másoknak, hanem mert nekem jót tesz, ha nincs semmi más, amit irányíthatok..annyi biztos, hogy ezért nem fog senki megsajnálni, és másképp viselkedni veled, sőt, ellenkezőleg, egyre jobban el fognak hidegülni tőled az emberek miatta. mert sajnos ezt kevesen tudják tolerálni... az apád miatt én is azt javaslom, hogy erről szólj a rendőrségnek, vagy nem tudom, mi ilyenkor az illetékes szerv, de mindenképpen nézz utána, és intézkedj, vagy ha mondjuk van olyan nagyszülőd, vagy rokonod, akiben megbízol, kérj tőle segítséget, vagy az osztályfőnöködtől mondjuk.. ez már nem játék, be kell vonni egy felnőttet, mert 15 évesen még gyerek vagy, persze, hogy nem tudsz egyedül kezelni egy ekkora traumát, hogy konkrétan terrorban tartanak otthon, és nem csoda, hogy vagdosod magad, meg hasonlók.. nem árt szakemberrel is beszélned ezekről a dolgokról, mert most még csak vagdosod magad, de ha továbbra sem tudod helyén kezelni a dolgokat, ez nagyon elfajulhat. írhatsz privátot is egyébként, ha szeretnéd bővebben megbeszélni a dolgokat :)

18/L

2017. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menjél egy egy orvoshoz de nagyon sürgősen, mielőtt még másokban is kárt teszel. Ez már nagyon durván betegség.
2017. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó, attól, hogy valakinek öndestruktív hajlama van, másokban még nem fog kárt tenni, a kettőnek semmi köze egymáshoz. amiről nem tudsz semmit, annak inkább nézz utána jobban, ne mondj hülyeségeket :) viszont a szakember tényleg javasolt, a kérdező saját érdekében.
2017. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fejezd be az önsajnáltatást mert ez szánalmas, az is csoda hogy egyáltalán még jár veled nekem sem lenne kedvem a barátomtól ilyeneket hallgatni főleg ezredjére már nem is lehet erre mit mondani, és attól hogy szánalmat keltest benne nem fog jobban szereteni.
2017. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hivj mar vmi segelyhivo szamot valami nagyon nem koser veled..
2017. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Már bocs de énsem találkoznék veled ha ilyeneket küldesz és gondolom a csajnak is leesett hogy csak zsarolni akarod ezzel hogy “jo most megolom magam”

Ő sem hülye :)

Az apádat pedig ahogx az előttem lévő mondta jelensd fel, nem kell ezt tűrnöd

És látogass el egy pszichológushoz mert ez már nagyon beteg

Semmi rossz indulat ha esetleg úgy hiszed :D

De ha gondolod írj priviben

2017. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!