Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulakdonképpen én is csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulakdonképpen én is csak "arra" kellenék neki?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 3 évvel idősebb fiú. Nekem eddig 1 barátom volt, neki volt több barátnője is. De nem ez a baj. Hanem hogy volt pár 'egy éjszakás kalandja' (bocs a kifejezésért) na de szóval bejövök neki és szerintem ő is helyes meg kedves. Viszont ennyi idősen meg ilyen dolgok után ő valószínűleg akarna "mást" is de ez nekem még nem fér bele (sok velem egykorú lánnyal ellentétben) Lehetséges hogy így is működne köztünk a dolog? És légyszi csak normális kommenteket mert az nem érdekel hogy amíg nem próbáljuk meg nem lehet tudni... köszönöm 15/L

2017. aug. 4. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha népszerű a srác a lányok körében, és ő rendszeresen ki is használja ezt, akkor nagyon valószínű, hogy arra is kellenél neki. Viszont, mi nem ismerjük a srácot, tehát nem tudhatjuk, hogy milyen valójában.
2017. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha végigmentek az ismerkedési szakaszon NORMÁLISAN, akkor ez már kiderül.

Gondolok itt arra, hogy 5-6-szor randiztok, mielőtt eleve kimondanátok azt, hogy együtt vagytok, és, hogy pár hét után még nem szexeltek. Ha tud addig várni, ameddig úgy nem érzed, hogy megbízhatsz benne és te is akarod, addig ne engedd neki.

Csak azt használják egy éjszakás lánynak, aki hagyja is magát olyannak használni.

2017. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) és igen előbb mindenképp megismerném.
2017. aug. 4. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy "mást" is akarna, az 100%, ezen nem is érdemes gondolkodni.


A kérdés itt az, hogy a fiú tudja-e, hogy neked még nem fér bele a szex. Ezt mielőbb érdemes vele tisztázni (normális keretek között, de szerintem te ezt biztosan el tudod mondani neki). Onnantól kezdve a fiún múlik, mert ő tudja, mit akar tőled, és mire van szüksége. Ha rendes, akkor ennek megfelelően fog cselekedni, és úgy, hogy neked jó legyen.


A lényeg, hogy semmi olyat ne csinálj, ami neked nem jó, és ne hagyd magad semmilyen módon zsarolni (pl. érzelmileg). Ha neked még nem fér bele, akkor nem, és ő igazodjon ehhez, és ne hagyd magad befolyásolni (pl. hogy azzal zsaroljon, hogy ha nem fekszel le vele, nem is szereted stb.). Ha mindenáron szexet akar az akaratod ellenére, akkor egyből hagyd ott, még akkor is, ha érzel iránta valamit. A lényeg, hogy a tartásodat őrizd meg minden körülmények között, mert erre nagyon kevés lány képes manapság a tapasztalatom szerint.

2017. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az már egy jó pont hogy felvetődött benned a kérdés. Én kötve hiszem hogy 18 évesen, ennyi átdu...ott éjszaka után tartos kapcsolatra vágyna, szerintem még mindig arra kellenek neki a lányok, és alsóbb korosztályban keres magának alanyokat erre (talán mert befolyásolhatobb némelyik) De ki vagyok én hogy megítéljem őt és megjosoljam mért is kellesz neki? Ez az én teóriám :)
2017. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!