Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek attól hogy a lány csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek attól hogy a lány csak szórakozik, kibeszél?

Figyelt kérdés

Csak én félek attól online ismerkedés során hogy a lány ,akivel beszélek csak átakar verni és egy fiúval átakarnak ba*ni? Pl. hogy mondja a fiú hogy miket írjon a lány stb..


16/f


2017. aug. 4. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most már kicsit én is. Régebben nem féltem, de azóta volt rossz tapasztalatom. Persze ettől még a többség szerintem nem akar átvágni, csak sajnos én belefutottam egybe, aki igen.
2017. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, rengeteg megpróbáltatáson mentem keresztül ezügyben, üldözési mániám van, gyakorlatilag ha egy csaj kedves velem, egyből arra gondolok, hogy ott valami hátsó szándék van. Amit írtál, eszembe jutott egy eset, amikor a csaj barátommal épp megbeszéltünk egy konfliktust, miután hülyét csinált belőlem, írtam, hogy akkor most mi lesz, erre nyolc perc múlva jön az üzenet a barátjától, de a csaj mobiljáról írta...


Áhhh... :D


Ha gondolod, beszélhetünk. :D


17/f

2017. aug. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Benne van a dologban persze :D

Szerintem ettől valamennyire mindenki fél. Teljesen normális, de ez az egyik ok amiért jobb az élőben való ismerkedés.

16/l

2017. aug. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is már előfordult sajnos.. Diik a csajjal írok és utána a srác átváltott.. Egyből zsupsz blokkolni és kész.. Kell vigyázni az ilyenekkel..légy résen azt tanácsolom 👹
2017. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a legjobb mikor a legjobb barátnőd csinálja ezt veled a barátjával. :'D Ilyenkor sajnos kérdéses az instant tiltás..bár elgondolkodtató hogy valóban a legjobb barátnőd e ha nem szólt hogy 1 hete van valakije. :D 18f
2017. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!