Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy fiúnak hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Tegnap megismertem egy fiút. Eléggé észrevehető hogy én is tetszem neki. A legjobb barátja is mondta.

Nagyon el szeretném neki mondani minél hamarabb:/

Facebookon tudom neki elmondani mert messze lakok attol a falutól ahol ő lakik (tegnap látogatóba voltunk rokonoknál). Személyesen lehetséges hogy találkozunk még abban a faluban.



2017. aug. 6. 23:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Lehet vannak benne helyesírási hibák, de telórol irtam.

Azt elfelejtettem odairni hogy 15/l és 16/f

2017. aug. 6. 23:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha te is tetszel neki, akkor mi a kérdés? Csak simán írd le neki őszintén, hogy úgy vetted észre, kölcsönös a dolog, és akár lehetne belőle valami, ha akarja.
2017. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz beszélgetni vele, és valóban tettszel neki, úgyus szóba hozza ő. És akkor el mondhatod neki hogy kölcsönös a dolog. Nem kell hogy te kezdeményez.
2017. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!