Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lánnyal más csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánnyal más csókolózni? A régi barátnőmmel nagyon jól ment, most csókolóztam egy másik lánnyal, de borzalmas volt.

Figyelt kérdés

Túl nagyra nyitotta a száját, még néha a fogával is találkoztam. Ő mondta, hogy az előző barátja borzalmasan csókolt. Ő tanította meg.


Valóban én csináltam szarul?


2017. júl. 27. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy rá kell érezni egymásra?
2017. júl. 27. 21:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod! RÁ KELL ÉREZNI EGYMÁSRA!
2017. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a kutyák éreznek rá egymásra és ők csinálják szarul, mert a másik seggében kutakodnak.

Igen olyan sok fajta szájmutáció van, amúgy yah mivel mindenki máshogy szereti, de azért ha valaki jól csókol akkor elég pár perc is akár hogy megtudja mi kell a másiknak.

2017. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, a régi barátommal imádtam csókolózni, de az utolsó barátommal nem tudtam megszokni, ő is pont úgy csinálta ahogy leírtad. Nem te csináltad szarul, lehet valaki úgy szereti, de én nem azok közé tartozom.
2017. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt megint találkoztunk, és már tökéletes volt.


Ő csókolt meg múltkor, és talán túl gyorsan, és hevesen akarta elsőre.


Most én csókoltam meg, nyugiban voltunk.


Köszönöm a válaszokat:D

2017. júl. 31. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!