Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem voltam még szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés

Oké koromhoz képest a kérdés elég hülyén hangzik, 18 éves fiú vagyok és szerintem biztan állíthatom, hogy a környezetemben már az emberek 80-90%nak már volt kapcsolata , azt nem tudom ebből mennyinek volt alapja a szerelem de én nem érdek kapcsolatot keresek.

Tudom nem kéne sürgetnem a dolgot, de türelmesen vártam eddig és még mindig semmi, sok embert ismerek de senki se fogott meg még annyira hogy megszeressem.

Elég nehezen engedem át magam az érzelmeimnek lehet ez a gond? Hogy elnyomom magamban? Semmit nem mutatok ki, se haragot, se szomorúságot se a szeretetemet senki iránt, mivel úgy vagyok vele hogy az érzelmeim az csak az én belső énemre tartoznak és felesleges másoknak mutogatni.

Na mindegy igazából az érdekelne hogy vannak e itt olyanok, akik egy kicsit idősebben csöppentek csak bele a szerelem és párkapcsolat világába, hogy ezzel is megtudjanak nyugtatni hogy még nincs veszve semmi.

Az apám azzal baszogat, hogy meleg vagyok és hogy megkéne fektetnem lányokat, mivel normális fiatal srác ezt csinálja de nekem nem megy, nem tudnék érzelmek nélkül lefeküdni senkivel , ez ilyen elvi dolog nálam, csókolózni se csókolóztam még, nem is hangoztatom már ezeket mert mikor elmondtam a legjobb barátomnak mindezt másnap már az egész osztály arról beszélt, hogy fhuuu nem volt még senkije pedig én azt hittem már megvolt neki ez meg az, és a tekintetük is megváltozott azt hiszem azzal hogy kiderűlt hogy nekem semmi tapasztalatom nincs a sulis hierarchiai rendszerben lejjebb kerültem és sokkal lenézőbbek lettek velem, na mindegy nem húzom tovább a szót csak már idegesít engem is a dolog, egy ideig megpróbál az ember nem tudomást venni róla de nyár van és mindenhol sétáló párokat látok akik ide-oda mennek nekem ez meg mág soha nem volt és kicsit irigy vagyok rájuk.

18F


2017. aug. 7. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Engedd el magad. Az erzelmeidet is mutasd ki, anelkul eleg nehez part talalni.

Biztos aranyos, vicces fiu vagy.

Oldodj fel, beszelgess lanyokkal, erdeklodj irantuk.

Ha eddig meg nem fogott meg senki, akkor lehet hogy olyanra varsz aki nem jon.

Tedd egy kicsit alacsonyabbra az elvarasaidat, es probald ki hogy milyen egy kapcsolat.

Lehet hogy attol felsz hogy nem lesz hosszutavu a dolog, de ilyen korba meg ne is szamits ra.

2017. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne így nézd a dolgokat, igaz én még csak 16 vagyok de még sose volt barátom, nem is csókolóztam és ugyan így érzek mint te, nem akarom túlzottan kimutatni az érzelmeimet a külvilág felé. Viszont én büszke vagyok rá, hogy még nem volt senkim és szerintem te is büszke lehetnél rá, hogy az igazinak tartogatod magad és amíg az osztálytársaid 13-14 évesen párkapcsolatból párkapcsolatba léptek, addig te kimaradtál a csalódásokból és az érzelmi hullámvölgyekből. Szerintem rengeteg időd van még, vannak fiú ismerőseim hasonló korban és nem aggódnak emiatt, csak élvezik az életet ismerkednek, de annak a bizonyos személynek tartogatják magukat és jól is van ez így te is biztos találsz valakit akiben megbíhatsz és előtte az érzelmeidet se kell elrejtened. Arra nem tudok válaszolni, hogy miért nem voltál még szerelmes, de azt biztosan állíthatom, hogy ez teljesen normális dolog, lehet, hogy csak az osztály/apukád nyomására érzed azt, hogy meg kéne felelned a mai társadalmi elvárásnak, hogy 18 éves fejjel már rég meg kellett volna tapasztalnod mindent a párkapcsolatok terén. Ez nem így van, találni fogsz valakit, addig pedig csak légy magabiztos és büszke magadra, hogy nem állsz be a sorba :)


16/L

2017. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor további embereket ismerek majd meg ahogyan eddig is és várok.
2017. aug. 10. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, hogy a kérdés már régebbi, és lehet azóta változott is a helyzet, de azért én is írok.Hasonló helyzetben vagyok én is. Sosem volt még senkim, és én sem voltam még sosem szerelmes. Persze voltak már srácok akik tetszettek nekem, de sosem éreztem azt,hogy én tényleg SZERELMES lennék. És ez kedz frusztrálni,mert körülöttem szinte mindekinek van már valakije. é

És attól félek,hogy velem van a baj. Mert van bennem egy gát ami visszatart. És ha volt is

lehetőség arra, hogy összejöjjek valakivel, akkor is inkább viszakoztam, mert nem voltam biztos magamban. Összességében fogalmam sincs,hogy mit kezdjek. Szerencsére a barátaim azt mondják,hogy nincs ezzel baj, és hogy egyáltalán nem vagyok elkésve, de attól még zavar a dolog. Esetleg ha neked változott valami, és leírnád, hogy ezt hogy sikerült elérned, azt nagyon megköszönném.


17L

2020. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!