Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom biztosra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom biztosra, hogy szerelmes vagyok? Beleszerettem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja beszélek egy fiúval, messze lakik, emiatt eddig 1x találkoztunk, sajnos most nem nagyon tud lejönni egészségügyi okok miatt.


Először nem úgy beszélgettem vele, hogy tetszett, aztán rájöttem, hogy egy ilyen fiúra van szükségem. Érett, komoly, vannak céljai, meghallgat, gyakorlatilag 2 hónap után befejezi helyettem a mondatot, és rengetegszer mondjuk illetve írjuk ugyanabban a pillanatban ugyanazt. Minden egyes szabad percben vele beszélek, hajnalig beszélünk messengeren, miután elköszönünk, még fél szemmel hosszú percekig bámulom a telefonom, hátha ír még valamit. Segített elfelejteni az exem, gyakorlatilag ő az egyetlen aki meghallgat, a legjobb dolog ő az életemben.


Munkahelyen már 1 órával a vége előtt, azon agyalok, hogy vajon mit írt.


Amikor mond valami aranyosat, vigyorgok mint a tejbetök, bebújok a takaró alá.


Elég szétszórt is vagyok.


Beleszerettem?


18L 20F


2017. júl. 25. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2017. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Naná :)
2017. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!