Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ebben az esetben tennétek feljelentést?

Figyelt kérdés
Ha 3 férfi barátotok/haverotok alkohol és drog befolyásoltság alatt akaratotok ellenére közösülnének veletek? (Tehát durván fogalmazva megerőszakolnak) Gazdag családból származó fiúk, akiknek a karrierjük menne tönkre, ha rájuk bizonyítanak egy ilyet.
2017. jan. 30. 21:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%

"barátok". Bűnt követtek el? Nem kicsit. Nem érdekel a karrierjük meg a sápadt vigyorgó pofájuk, kapják meg szépen, amit megérdemelnek.

Nem durván fogalmazva erőszakolták meg, hanem elég érzékenyen és tárgyiasan fogalmazva.

2017. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
" a karrierjük menne tönkre, ha rájuk bizonyítanak egy ilyet" - Nagyon helyes. Az első dolgom lenne látleletet vetetni, utána irány a rendőrség. Aztán remélhetőleg a sitten bejáratja valami nagydarab állat a popójukat.
2017. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Akik privátban nekem estek, hogy "hogy kérdezhetek ilyen hülyeséget"?

Egy nagyon távoli ismerősről hallottam ezt, mind a három fiúnak a családja egy zsák pénzt ajánlott a lánynak, illetve hogy fizetnek minden kezelést (gondolom pszichológus, ha szükséges), csak ne dobja fel a fiúkat, mert azzal mind a három család szégyenbe kerülne. A lány pedig őrlődik, hogy mit csináljon. Ráadásul azt hiszem, az egyikbe szerelmes is volt.

Szóval nem magamtól találok ki hülyeségeket, csak vélemények érdekelnek.

2017. jan. 30. 21:56
 4/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ha nemi erőszakot lehet még valamivel tetőzni akkor ezzel biztos! A barátaim??? Ez már tényleg szörnyűséges. Egy random idegennél még vigasztalhatja azzal magát az ember lánya, hogy beteg, perverz, torz a lelke, vagy sötét mint az öltöző szekrényem... de a barátaimat szerettem, megbíztam bennünk, vigyázniuk kellett volna rám, nem pedig bántaniuk!!!


És az a baj, hogy ebben az országban a felelősségvállalás az nem nagyon megy. Csak az ujjal mutogatás. Engem nem érdekel a karrierjük, mert felelősségük nem kicsi, a kialakult helyzetért. Tettek valami borzalmasat, akkor vállalják is érte a következményeket!

Biztos, hogy nem hagynám, hogy megússzák a dolgot. Ha velem a barátjukkal ilyet tettek, akkor mire képesek még? Bedrogoznak és legközelebb kisiskolás lányokat erőszakolnak meg? Mert az jó buli! Fenét! Elejébe kell ennek menni.

2017. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen tennék, igen.

Az ő érdekükben is. Ugyanis sokkal jobb lenne ezek után nekik több rácsos ajtó mögött, őrökkel körülvéve, mielőtt egyenként levadássza őket valaki.

2017. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#6 : az eset megtörtént, ha esetleg nem sikerült elolvasnod, amit fentebb írtam.

Kérdést kiírni pedig van jogom, olyat, amilyet akarok.

2017. jan. 30. 22:04
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pont nem érdekelne, hogy gazdag fiúk és tönkremegy a karrierjük. Ennek a gondja az ő felelősségük lett volna
2017. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%

Ha eleg penzt adnak, nem tennek feljelentest, de minimum milliardos tetelre kell gondolni.

Minden egyeb esetben total hidegen hagyna a fiuk kesobbi karrierje es a csaladok jo hirneve. De szerencsere nincsenek ilyen pszichopata barataim / haverjaim.

2017. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 tooHandsome ***** válasza:
100%
Adják a pénzt aztán ha megérkezett a számlámra akkor mennék feljelenteni :D Én ezt tenném ha nő lennék :D
2017. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
12%
A 3 férfi volt alkohol/drog hatása alatt vagy a lány. Ha a lány, akkor a 3 férfi drogozta be vagy ilyen állapotban találkoztak? Mivel barát/havert írtál ezért gondolom egy bulizni voltak. Ha a férfiak benyomtak és megerőszakolták a lányt ez nem menti fel őket. Ha a lány volt bedrogozva vagy ők drogozták be az súlyosbító körülmény. Ha a lány bedrogozva benne volt a partiban, de csak másnap jutott eszébe, hogy hülyeséget csinált, akkor a droghasználatot leszámítva más nem történt. Konkretizáld jobban a kérdést, mert ezek közül bármelyik megtörténhetett. (amúgy ha erőszak, akkor a szülő is rácsmögé kerülhet vesztegetésért)
2017. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!