Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakorikérdések népe! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorikérdések népe! Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy táborban megismertem egy lányt, akivel így a tábor vége óta (~2 hete) beszélünk online, és külsőre & belsőre is szimpatikus annyira, hogy ne kelljen megerőltetnem magam, ha egy kapcsolatot szeretnék vele elképzelni. Meg szerintem ő sem bánná.

Nehezítő tényező lehet, hogy röpke 200 kilóméternyire lakik.

Mi legyen?

-mondjam meg neki üzenetben, hogy mi a tényállás & várjam a fejleményeket,

-valószínű augusztus folyamán még lemegyek hozzá, tegyem meg ezt ott,

-vagy hagyjam az egészet, halva született ötlet?


Köszi az esetleges válaszokat előre is.



2017. aug. 10. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik az írástílusod. :D

Amúgy szerintem ne virtuálisan közöld vele, ha nagyon ragaszkodsz hozzá inkább a következendő találkánál. 200 km még kivitelezhető valahogy, báár megfontolandó. Nincs a környezetedben esélyes lányka?

2017. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokan bonyolultnak mondják :D

Amúgy pedig lehet hogy lenne, de szerintem előbb majd megpróbálom ezt vagy élőben vagy ahogy sikerül, aztán ha nem sikerül sehogy, akkor engedem el a dolgot.

2017. aug. 10. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Esetleg kipróbálhatnátok olyan gépes játékokat, amik alatt telefonon kell beszélni. Persze ez sem olyan, mintha találkoznátok, de közelebb hozhat titeket egymáshoz és jobban megismerhetitek egymást. (Pl honfoglaló stb)

Esetleg itt elmondhatod neki az ötleted és majd kiderül.

Szurkolok;)

2017. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább személyesen mondd meg neki. Elég nehéz lesz ha ő is hasonlóan érez hiszen 200 km az nagyon sok.
2017. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Itt akkor élő lesz valószínűleg. Köszöntem a válaszokat!
2017. aug. 10. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Én óva intelek a távkapcsolattól, szerintem hagyd meg beszélgetőpartnernek néha találkoztok és hátha kialakul valami.


Főleg ha az a 200 km még egy országhatáron is átível

2017. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem ível át. Én azon az elven vagyok, hogy megpróbálkozom vele, max vagy nem sikerül, vagy gyorsan vége lesz, de veszteni nem sokat fogok vele.
2017. aug. 10. 16:55
 8/12 anonim válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok csak a tábor vége 1 hete volt
2017. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Élőben mondd meg neki.

A nagy távolság valóban gond lehet, de ha a másik oldalát nézed, nem is olyan rossz.

Mert tegyük fel, hogy Te is bejössz neki, összejöttök, valahogy megoldható az a távolság.

De ha nem jön össze, akkor el tudod felejteni, nem fogod látni minden nap, tudsz találkozni másokkal, stb. Ne haragudj hogy így állok hozzá, de az is egy forgatókönyv, hogy elmondod neki, és ő közli, hogy bocsi, de nem.

De ha összejön, és szeretitek egymást, a távolság nem lesz akadály, legalábbis nem nagy. Mondjuk az igaz, hogy nem tudsz suli után elugrani hozzá, de ilyenkor gyakoribbak lesznek a hosszabb találkák is. Mert ha találkozni tudtok, sokkal több időt fogtok együtt tölteni, mint ha közel laknátok egymáshoz.

Szóval szerintem mondd meg neki élőben, a távolságra pedig ne csak hátrányként tekints, vannak jó oldalai is.

2017. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezeknek nagyrésze nekem is átfutott az agyamon, egész hasonlóan gondolkodunk :D valószínű amúgy akkor tényleg a talis helyszínenbevallós verzió lesz, mert szerintetek is az a logikus, és én is azt cselekedném leginkább. Köszipuszi mindekinek aki válaszolt, kaptatok egy zöldet.
2017. aug. 10. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!