Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodtam valaki olyannal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam valaki olyannal, akibe nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Egy srác kedves volt velem, és nagyon jóban lettünk, de nem vagyok belé szerelmes. Valamiért viszont sokat gondolok rá, és nem rég vele álmodtam. Miért lehet ez? A tudatalattim valami furcsa játékot játszik velem?

2017. aug. 11. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert szükséged van arra hogy kedves legyen valaki számodra, és szükséged van arra hogy valaki szeressen. Nem feltétlen attól akit megálmodsz, hanem akárki mástól. Lehet elfojtott érzésektől tematikusan álmodni.
2017. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kell az álmoknak összefüggniük a szerelemmel?
2017. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második: Nem kell összefüggenie, csak azt álmodtam, ahogy összejöttünk, átöleltem és hasonlók, miközben nem szeretem, de mégis sokat gondolok rá. Ezért tartottam furcsának, és tettem fel a kérdést.
2017. aug. 11. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, de az érzelmek és álmok teljesen mások. Nézd meg az álmok tudományos oldalát, és rájössz, hogy buta kérdésed.
2017. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!