Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom és egyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom és egyben legjobb haverom megakar csókolni, normális ez?!

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal (fiú, 16 éves lesz) jártunk egy pár hónapig, de én úgy éreztem jobb volt barátként, és nem megy ez nekünk, ezért inkább "maradtunk barátok", de tényleg napi szinten beszélünk és találkozunk. A mai napig nagyon szeret engem, és szerelmes.. látom rajta, a cselekedetein is, illetve mondja is. Tegnap nagyon összevesztünk, mert közölte, hogy beleőrül abba, hogy nem "közeledhet" felém, nem csókolhat meg. Azt kérte, hagyjam, hogy legalább még utoljára megcsókoljon, de nemet mondtam. Már az is önmagában nehéz volt, hogy szakítás után ilyen jó barátok lehessünk, nem kéne ezt elrontani.. még ha esetleg jól is esne az a csók, akkor sem gondolom, hogy jó döntés lenne ez, még ha csak "egyszeri alkalom" is lenne.


Szerintetek? :/


2013. dec. 6. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne légy önző! Kitart melletted, megpróbál barátként nézni rád, pedig szerelmes. Tudod te milyen nehéz ez? És egy csókot sajnálsz tőle?
2013. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az! Hogy egyszer még azt mondom oké, de utána még nehezebb lesz neki!
2013. dec. 6. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

nem fog ez menni! :DDD


ebből nem lesz barátság

2013. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy semmiképp ha megakar csókolni..
2013. dec. 6. 21:11
 5/5 anonim válasza:

Már eleve az fura hogy volt barátod és legjobb haver lett belőle...

Szerintem közöld vele mit akarsz.. vagy összejöttök újra vagy külön mentek, de ha ő ilyen hogy nyomul és te meg nem akarsz semmit.. ne huzd sokaig az agyat ha nem akarsz tole semmit mert egy ido utan olyan nagy utalat keletkezhet belole feled, amit gondolom nem akarsz

(Saját tapasztalat:/

2014. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!