Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, valaki hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, valaki hasonló helyzetben? Nektek segített a bulizás, csajozgatás?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmet próbálom elfelejteni és arra gondoltam, hogy hosszú idő után lehet újra el kéne kezdenem bulizni járni. Annyira rég voltam meg már a haverokna is vagy van nője és azért nem jönnének velem vagy nem olyan bulizgatós típusok, hogy jelenleg egyedül vagyok, így meg nem sok kedvem van menni. Arra gondoltam egy bulizós haver társ jól jönne. De fontosabb kérdés, hogy egyáltalán segíthet-e felejteni a lányt, akit még mindig mindennél jobban szeretek vagy inkább hagyjam a bulizást és mást ajánlanátok, ami segítene túllépni az exen?

2017. aug. 13. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Igen, segít.

Merre laksz? :D

2017. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
baromsag, megkefelhetsz 50 not is, nem fogja azt az egyet elfeledtetni veled, akit tenyleg szeretsz. igy csak kihasznalsz, esetleg meg is bantasz lanyokat... de hosszutavon nem leszel jobban, max amig reszeg vagy. csak az ido segit, meg egy uj szerelem, ami majd egyszer jon. tudom, ez bizonytalan, es sz r, en is utalom ezt, hogy "majd egyszer", de attol meg igy van.. a szerelem annal sokkal magasabb szintu erzes, hogy a kavargatastol elmuljon. max bemeseled magadnak, hogy ez segit..
2017. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bulizás esetleges lerészegedés nem megoldás. Tény hogy úgy fogsz túllépni ha kitörlöd az életedből, én esetemben bő 1 év kellett míg elfelejtsem, ebben nagyon sokat segített a munkahely váltás, ismerkedés más emberekkel (beszélgetni-beszélgetni), de végső megoldás egy másik lány hozta meg akibe beleszerettem
2017. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszútávon segíthet, mármint az hogy próbálsz magadra, a barátaidra időt szakítani. Mindig legyen annyi elfoglaltságod, hogy ne legyen időd az exen gondolkozni. Meg ne hozzá hasonlítgass más lányokat, ez is fontos. Éld az életed, találj hobbit, szerezz barátokat, stb. Járj el velük bulizni, horgászni, főzni, ilyenek. Hány éves vagy egyébként?
2017. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!