Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküli vagyok, immáron...

Munkanélküli vagyok, immáron két hónapja. -iszonyatosan szükségem van már a pénzre. Felvettek egy munkahelyre (bank) HATÁROZOTT 2 hónap munkára bruttó 160 ezerrel+ cafeteria 20 ezer, de ez csak dec.1-től-és ugye itt a karácsony . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most viszont felvettek egy másik céghez minimálbérrel de ez nem határozott időre szól-három hónap után it is lesz 10 ezer cafeteria. -SZERINTETEK? Tehát ezt fogadjam el és maradjak-ne fogadjam el és menjek a két hónap nagyobb pénzért dolgozni-vagy mit csináljak?
2013. nov. 12. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A minimálbéres cégnél mit kell csinálni?
2013. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

És a minimálbéres cégnél mikortól kezdenél?

Ott is dec. 01?-

2013. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én mennék azonnal a minimálbéres helyre dolgozni. Az, h dec. 1-től hova mennék, az a körülményektől függ.
2013. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Aláírtál már valamit?
2013. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Akkor menj a minimálbéres helyre

(ha gondolod, hogy az jobb)

2013. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%
Nehéz kérdés
2013. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azonnal a minimálbéreset választanám a helyedben. Az fix, és minden hónapban kapsz bért.


A másik helyen aláírtál már valamit, ha igen, akkor előbb azt kéne tisztáznod.

2013. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát, 3 lehetőséged van.

VAgy elmész a minimálbéresre, számomra ez szimpatikusabb, még ha kevesebb is a pénz, ki a fene akar pár hónap múlva újra melót keresni.

A bankot választod, 3 hónapig kicsit több lesz a pénzed, aztán megint semmi, ki tudja meddig...


Vagy ha nagyon kell a pénz, kezdd el a minimálbérest, próbaidő alatt jogod van megszüntetni a munkaviszonyt, át tudsz menni a bankba. Aztán február végétől megint keresgélsz.


Őszintén szólva nem tudom, mit kell ezen gondolkodni, számomra egyértelmű lenne az inkább kevesebb, de hosszabb távú bevétel.

2013. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok-nagyon köszönöm az eddigi válaszokat-kedvesek vagytok!

Még nem írtam alá semmit sem a bankos munkával kapcsolatban.

Én is azt hiszem az lesz a legjob, ha a minimálbéreset választom,mert az mégis csak "állandó" lene.Én sem bízom ebben a banki munkában-mert először arra gondoltam, hogy elmegyek oda és jól bedolgozom magamat-és akkor hátha maradhatok tovább is...-de ugye ez csak az én vágyálmom-erről szó sincsen,nem is beszéltünk sajnos erről.

2013. nov. 12. 12:28
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Elmennek a minimalberesre, ha "mar holnap kezdhet" tipusu, majd dec1-el siman otthagynam oket, es mennek a bankhoz.


Le is irom miert.

Normalis helyen a probaidoben is adnak kafeteriat, nem ezzel sporolgatnak.

Tehat, mar fenttartassal kezelnem, de ha kell a penz, az is jo, amit ott adnak.

Probaidoben minden tovabbi nelkul felmondhatsz.

Es egy banknal vegzett normalis munkaval tobb eselyed van arra, hogyha elegedettek a munkaddal, akkor tovabb is alkalmaznak, vagy szolnak ha van valami mas is.

2013. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!