Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Illetlenség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Illetlenség lenne, ugye?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú,akinél ki van zárva a nem netes ismerkedés,mivel tőlem több ,mint 100 km-re lakik. Személyesen nem ismerjük egymást,évente találkozunk, pár szót már váltottunk,de ezek csak kis vakkantások voltak úgymond :D

Aztán több mint fél év keresés után végre megtaláltam Facebookon és megtudtam a nevét , viszont mint kiderült,facebookon teljesen inaktív... Három accja van,mindegyik ki van halva,csak profilkép van ( kettőn az se ) illetve 48 ismerős...

A nagymamája viszont teljesen aktív facebookon, sokszor oszt meg dolgokat és hasonlók. Körülbelül 50-55 lehet ránézésre,szóval elég fiatalos.

A nagyija kirakott egy idézetet,amit likeoltam,majd utána jöttem rá,hogy ebből rájön,hogy én nézegetem a profilját. Végül úgy voltam vele,hogy nem számít,ezért úgy hagytam.

A hölgy hát hogy fejezzem ki magam... Eléggé ellenszenvesen méreget mindig,a fiú anyukája viszont aranyos. Bár az egész családnak van egy ilyen flegma nézése, mindenki agyon van tetoválva ( kivéve persze a gyerekek ) . Ez önmagában nem hátrány számomra,ellenben én teljesen más környezetben nőttem fel.

A fiút bejelöltem,bekövettem mindenhol,azonban függőben vannak,mert ugyebár nem aktív.

Nagy bunkóság lenne bejelölni az ellenszenvesen méregető nagymamát ?Nem szeretnék tiszteletlen lenni az idősebbekkel szemben,szóval nagy dilemmában vagyok.. Mit kezdjek a helyzettel?



2017. aug. 14. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó nagy kavar... XD Sztem jelöld be. Nem vesztesz vele semmit. Így sem vagy szimpi neki elvileg, aztán mit árt, ha esetleg jobban megutál? Bár ettől szerintem vagy jobban megkedvel vagy marad úgy az álláspontja veled kapcsolatban, ahogy volt.
2017. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dr.Úr válasza:
jelold be mint h azon filozol h igen vagy nem, vedd ugy h megtetted az első lépést,nagy baj nem lehet,legyel vele illem tudó rajta keresztul elerheted a kiszemelted
2017. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A posztjai alapján nagyon szimpatikusnak tűnik , szóval szerintem tök normális ,csak lehet ,hogy én nem vagyok neki szimpi... Még várok egy kicsit aztán lesz ami lesz.

Még várom a válaszokat

2017. aug. 14. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem jelöld be. És még az is lehet h a végén megkedvel téged ;)
2017. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig a zuhany alatt jönnek a megváltó ötleteim! xD A kérdéseden gondolkodtam, kérdező, és az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha írnál a fiúnak, hogy ki akarsz békülni a nagyijával. Például ezt: "Szia, nem tudom mikor látod majd ezt az üzenetet, láttam, hogy nem vagy túl aktív a közösségi médián (ami persze nem baj). Igazából azért írok, mert bűntudatom van a nagyid miatt. Nagyon szimpatikus hölgy és talán igazából jól megértenénk egymást. Nem szeretek rosszban lenni másokkal. "

Így visszaolvasva elég gagyi ötlet, de mégsem törlöm ki. XD Talán elég ha szimplán annyit írsz, hogy meg akarod mutatni a nagyinak, hogy rendes lány vagy? :T

2017. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, én úgy emlékszem,hogy elküldtem,de ezek szerint nem...

Szóval : Tök jó az ötleted,és egyébként rájöttem,hogy talán van alapja annak,hogy nem kedvel a nagymama.

Talán tavaly vagy azelőtt rollereztünk a kempingben ( siettünk,szóval gyorsan mentünk ) és egyszer csak kiugrott elénk egy kiscsaj,aki a családhoz tartozott. Talán az anyuka volt ,aki utánunk kiabált,hogy miért kell száguldozni,erre nem mondtunk semmit...

Viszont arról sem tehetek,ha kiugrik a gyerek elém...

Egyébként egy probléma még mindig fennáll, az,hogy melyik profilra írjak . Talán arra,amin van profilképe ? Instagramon a háromból kettőt párhuzamosan használ(t) ( ahogy láttam ).

Mindháromra pedig gáz lenne írni :D Abban reménykedek,hogy szeptemberben lesznek facebookos osztálytársai,akik hatására majd ő is rápillant.

2017. aug. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!