Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a korban ez tenné egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a korban ez tenné egy fiúnak a kapcsolatot "komollyá", "szerelemmé"?

Figyelt kérdés
Adott egy 16 éves fiú, pár hónapos kapcsolat, együtt alvásig és pettingig jutnak el. Sokat gondolkodtam, hogy egy fiúnál X év múlva, ha visszagondol ettől szerelemnek fogja gondolni azt a kapcsolatot? Mert még tulajdonképp "gyerekek" , jól érzik magukat együtt, de ennyi. Vagy ez inkább csak egy gyerekkapcsolatként marad meg már felnőtt fejjel? Tudom buta kérdés csak elgondolkodtam. :) előre is köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 15. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, az érettség bonyolult, ebbe beleszól a személy is, sajnos ismerek 50 körüli férfiakat, akik azzal csalják a párjukat akivel tudják, és olyan tizenévest, aki mindent megtesz a másikért, kinek mi..
2017. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már a gyerek szót használtad, a petting, és egyéb szexuális tevékenység nem a gyerkeeknek való. 16 éves gyerekeknek se.

Te valami hobbifilozófus vagy?

2017. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Az én vagyok, bár hobbi Pszichiáternek nevezném magam ><, bár orvosin 2. évet kezdem és pszichiáter leszek ><
2017. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok hobbifilozófus, csupán csak elgondolkodtam, véleményekre voltam kíváncsi. 16 éves fiú hiába "gyerek" attól még a nagy része kipróbál már annyi idősen ilyen dolgokat szerintem. De más felnőtt fejjel visszatekinteni. :)
2017. aug. 15. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Kipróbál,de attól még nem normális
2017. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!