Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Honnan lehet tudni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Honnan lehet tudni nálatok, hogy mikor gondoltok komolyan egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne, hogy mik a jelei annak, hogy a lányhoz nem (csak) a teste miatt közeledtek, hanem vele egy hosszú távú kapcsolatot képzeltek el. Lehet ez testbeszéd, vagy maga a beszéd, tökmindegy. Szeretnék egy általános képet kapni arról, hogy mit érdemes ilyenkor figyelni, így kérlek minél többen válaszoljatok!


Viszonylag hosszabb, tartalmasabb válaszoknak nagyon örülnék :)


2017. júl. 4. 23:24
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
100%

Testbeszéd nem tudom mennyire játszik nálam, ezt sose vettem észre. Azt tudom, hogy aki érdekel és akarok vele hosszútávon valamit, arra odafigyelek és érdeklődök. Rendszeresen visszakérdezgetek részletekre is (akaratomon kívül), hogyha magáról mesél pl. Egyszerűen érdekel a személyisége, és többet akarok megtudni róla. Helyszínek is többször inkább nyugodt környezetre vall, mint sem egy zajongó hamburgerezésre. Csöndben jobban lehet beszélgetni és egymásra figyelni. :)


Hogyha csak leakarom fektetni.. hát. Ha majd lesz ilyen, leírom. De nem az a típus vagyok. Nem szeretek más érzelmeivel játszani - ha lefektetem csak, utána meg ott hagyom, ki tudja, nem-e gondolta-e ő komolyan és "omlik össze" .

2017. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
63%
Onnan tudhatod ha már nem zavar a szar szag amit reggel hagyott maga után a budin.
2017. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1

Ez nagyon jó meglátás:)

2017. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!