Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy pasi azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy pasi azt mondja nem akar kapcsolatot mert az felelosseggel jarna es az neki nem menne?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem akar kapcsolatot, és szexet akar.
2017. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de milyen felelossegrol beszel ilyenkor?? kerlek valaki magyarazza el mert teljesen nem ertem
2017. aug. 3. 18:45
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy komoly dolgokra nem szerződne, maximum szexelne veled.
2017. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

csodalatos.... undorito

na mind1

koszi szepen ment a zold kez!

2017. aug. 3. 18:48
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj hogy megmondta őszintén és nem vágott át téged:)
2017. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

jah orulnek is :)

csakhogy elso alkalom utan mondta meg...... szoval erted igy gaz

undorodok tole

2017. aug. 3. 18:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy lefeküdtetek
2017. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

ahh, tipikus :/// én is így jártam.. meg szerintem az összes többi lány/nő is átéli ezt. tényleg undorító, de a pasik sajnos nem fogják fel a súlyát, nem számít nekik semmi, csak a saját kielégülésük... :(

18/L

2017. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Tévedés. Én soha nem éltem át ilyet.

Azért mert titeket minden szép szóval már ki lehet varázsolni a bugyitokból és aztán beleélitek magatokat egy képzelt kapcsolatba, abban ugyanúgy ti is hibásak vagytok, mint az a pasi, aki hülyít titeket.

Jól válogassátok meg a partnereteket, ha nem a szexre mentek, akkor meg elismerjétek meg. Ne pedig pár nap, pár hét ismertség után már bújjatok ágyba vele csak azért, mert "annyira szeretem, és ő is azt mondta, hogy szeret és már annyira akarta".

2017. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8as akkor udv a klubba😞 tokeletesen leirtad... oket csak a sajat igenyeik erdeklik
2017. aug. 3. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!