Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hétvégén egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hétvégén egy fesztiválon voltam ott volt a barátom is de miután haza ment szomorú lettem és el kezdtem inni és egyik haveromal puszilgattuk egymást szájon nyakon meg fogdosot és nem tudom mit csináljak hogy el mondjam neki vagy ne.

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki és hagyd rá a döntést, hogy szakít veled vagy megbocsát. Esetleg mindkettő.

Az ivás pedig soha nem lesz mentség egy megcsalásnál. Soha. Mondom ezt úgy, hogy voltam én már matt részeg és lett volna lehetőségem megtenni dolgokat másokkal, miközben párkapcsolatban voltam.

2017. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az,ha egy csaj piál,egyből más ,,karjaiba" veti magát?

Ne haragudj, de nekem ez szánalmas...

24/L

2017. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez nem csak lányoknál szánalmas. Fiúknál is ugyan olyan hányás az ilyen viselkedés.
2017. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%

Nyilvan, mert a csaj vagy 16 eves.. megesik az ilyesmi. Tokre latszik, hogy mirol

Van szo. A lanynak ez fontos volt, hogy ott legyen a fesztivalon, meg koncertek meg minden, a sracnak meg jobb dolga volt. Vagy csak nem szeret inki, vagy nem szeret sokaig maradni, vagy nem erdeklik a koncertek, amik mellesleg a baratnojet igen. Ha jobb lenne a kapcsolatuk, a srac ott maradt volna vele. Tehat most nem azert mert lelepett a srac, de valoszinu az egesz kapcsolatbol hianyol a lany egy kivsivel tobb figyelmet. En tokre megertem. Valaki ott maradt vele, es foglalkozott vele.... es az nem az aktualis baratja volt... en amugy nem mondanam el. De ha ezt csinaltad, valami hianyzik a kapcsolatbol, es akkor keresned kellene valaki olyat, akivel ezt nem csinalod meg. Nem azt mondom, hogy szep dolog, de ezeknek mindig van valami elozmenye.

2017. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!