Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ijesztő, zord külsőt (ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ijesztő, zord külsőt (ami még csúnya is) hogy lehet kompenzálni, első benyomásnál? (csajozás)

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy eléggé ijesztő külsőm van, ami a csajozásnál nagy hátrány.(nem is volt még senkim, még flört, vagy csók se, teljes csőd a vonalon)

A nagydarab, izmos testalkatom(nem gyúrós, eleve ilyen alkatom van, plusz még sportoltam is 10 évig) és agresszív fejem van, ráadásul csúnya is az arcom, e mellé szúrós tekintetem is van. Régebben rövid hajam volt, most frizurám van, sokkal szebb nem lettem. Anyám, meg 1-2 ismerős szerint jóképű vagyok, de ezt inkább hagyjuk...A külső benyomás pedig igenis fontos, akárki akármi mond, mert ha valaki csúnya, nem derül ki, milyen a belső.

Volt 1-2 pozitív visszajelzés az alkatomra, meg egyszer mosolygott rám egy csaj a buszon, csak hülye voltam, és utólag vettem észre. Ezen kívül kb. semmi sikerélmény csajozás téren csak visszautasítás

Az öltözködésemmel nincs baj, és igényes is vagyok, nem vagyok büdös, stb.

Hogy tudnám kompenzálni az arcomat? Min kéne változtatnom, hogy ne küldjenek el az első körben?



2013. júl. 15. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
vigyorogj...talán hatni fog és nem néznek vérszomjas gyilkosnak...
2013. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosabban mit takar az hogy agresszív fejed van? És még mi nem tetszik az arcodba? Arc hibák esetleg? Azon a kozmetikus tud segíteni. Esetleg egy képet tudnál küldeni?

Nekem az alakod amit így leírtál személy szerint bejön, ha nem az agyon tömegelt úgymond zsír alatt izom típus vagy hanem kicsit szálkásabb.

Frizura alatt ugye nem a két oldalt felnyírt mai "hűű de divat" hajra gondoltál ugye? Az baromi kevés embernek áll jól!

Igen fontos az első benyomás nem csak küldőre hanem személyiségre is ha mosolyogsz és nem búvalb*aszottan nézel akkor az máris plusz pont. Esetleg próbálj meg lágyabban nézni.


Amúgy hány éves vagy?

2013. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is agresszív fejem van, körszakáll , kopasz fej..félt tőlem mindenki a nők is:d aztán már csak azért is elmentem edző terembe aztán kigyúrtam magam , most már jönnek a nők , de inkább csak a ringyók.
2013. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
küldj képet, kíváncsi vagyok. 19/L
2013. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
zord? mennyire? küldesz képet priviben?
2013. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi vagyok! Mit értesz az alatt, hogy ijesztő, zord külső, és hogy csúnya? Pontosan mivel nem vagy megelégedve? Írj valamit légyszi, mert így nem tudunk segíteni...
2013. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!