Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok első benyomásnál...

Lányok első benyomásnál mennyire fontos nektek, hogy egy pasinak sportos, izmos testalkata legyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem lusta, nem egyfolytában otthonülős, csak nincs ideje vagy pénze edzeni.
2013. aug. 27. 15:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, de régen én jártam edzeni rohadt sokat, utána felszedtem 15kg-t mert ellustultam tanultam stb. Amikor még látszottak a kockáim a hasamon (ez csak nyáron) és nem volt hasam a pólóban akkor azért jobban figyeltek rám a nők. Most újra elkezdtem edzeni és újra magabiztosan beszélgetek velük. Szerintem sokat számít.
2013. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Baromság ez a nincs ideje egyzeni. Mindenkinek van felesleges fél órája naponta.

Számomra vonzó, ha a férfinak férfiasan izmos testalkata van. (Nem kell kigyúrtság, Nem kell kockahas, de jó látni egy erős testet)

2013. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
*edzeni
2013. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyiban fontos, hogy ne legyen elhízva vagy szétlöttyedve a teste.
2013. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Baromság ez a nincs ideje egyzeni."

Szerintem is csak olcsó kifogás.

2013. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
És itt jön a kérdés, hogy a lányoknak ez szimpatikusabb, tisztelet a kivételnek persze, hogy ezek a lányok mit is adnak cserébe???? Mert sok csajra ráférne egy kis mozgás mert olyan a combjuk, h rosz ránézni, ismételten tisztelet a kivételnek.
2013. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Semmit sem számít, ha tökéletes a pasi teste, ha belül üres, nem hűséges, nem okos és sorolhatnám!
2013. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Akármit is mondanak itt,a legtöbb nőnek tetszik az izmosabb test.

Nen kell szuperkigyúrt de látsszon hogy dolgoznak rá.

2013. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos, hogy ne legyen elhízva és ne legyen olyan szőrös mint egy farkasember.

De ha szép izmos, az persze jobban meg tud tetszeni első látásra.


Sztem ha egy férfi arcra csúnyácska, de ha izlésesen kidolgozza a testét, akkor sikere lehet a nőknél. Legalább is én ezt látom a környezetemben.

2013. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem lenne időm csak pénzem nincs konditeremre és olyan kajákra. Itthon meg nem szeretek fekvőtámaszokat csinálni, volt időszak amikor csináltam, de nem leltem benne semmi örömömet, viszont nem rég leadtam feles 20 kilót futással meg normális táplálkozással, mert nagyon elvoltam hízva, izmom meg nem igazán van. Ha megismerkedek egy csinos lánnyal, akkor köthetek vele egy kompromisszumot, hogy ha lesz elég pénzem akkor elkezdek edzeni. Amúgy az izmosabb nők nekem nem jönnek be egyáltalán.
2013. aug. 27. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!