Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom másfél év után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom másfél év után azért hagyott el mert hogy megunt. Szerintetek egészz végig csak álltatott?

Figyelt kérdés
Barátommal másfél évig voltunk együtt, és nem sokszor mondta, hogy szeret, csókokat, öleléseket sem igazán kezdeményezett. De ahányszor ezt felhoztam mert elkezdett bántani, azt mondta hogy ő szimplán nem így fejezi ki a szeretetét...Én mindent megadtam neki ami tőlem tellett. Reggel este, hosszú, aranyos üzenettel vártam, apró édes meglepetésekkel bombáztam, ha problémája volt mindig ott voltam neki és segítettem. Én nem tartom magam különösebben szépnek, csak átlagosnak, de sokan dícsérik az alakom, és hogy mennyire édes vagyok, milyen szép. A fiúra minden barátnőm mondta hogy milyen ronda, nem értik én, hogyan találom helyesnek, szóval ezz tudva nem lenne szép a külsőm miatt szakítania velem. Másfél év után egy "Bocsi, én meguntam ezt az egészet. Ne beszéljünk. Nem szeretlek. Szia"-val lettem elintézve...

2017. aug. 18. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
"Sosem szabad fullba nyomni"...de te fullba nyomtad.
2017. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok a helyesírási hibákért csak pár napja történt, még eléggé felzaklat ha erre gondolok, sírva pedig nem annyira tudok írni.

Ne nézzetek hülyének, hogy szakítás után pár nappal első dolgom ezt kiírni gyakorira, csak barátaim nem tudom elérni egy jó ideje..

2017. aug. 18. 21:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és 20/L
2017. aug. 18. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Most komolyan 20 évesen, 1,5 éves kapcsolat után ennyivel lettél elintézve? Ha rám hallgatsz egy percig nem siránkozol egy ilyen paraszt után, mert ezerszer többet érdemelsz.
2017. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan lettem "elintézve" fél év után, barátnőm közölte, hogy ne haragudjak, de ő már nem szeret :) Aztán összejött egy osztálytársammal.

Egyébként én sem vagyok az a srác, aki naponta elmondja a párjának hogy mennyire szeretem, mennyire fontos stb. ezzel a részével nincs gond szerintem.

De azzal már igen, hogy ilyen hirtelen és ennyivel elintézi. Valamit nagyon elrontottatok, vagy vele történt valami amiről nem tudsz, de én meg még annyira sem tudom mint Te, szóval ezt nektek kell megbeszélnetek... 17/f

2017. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, próbálom megtartani a büszkeségem, hogy ennél többet érdemlek.
2017. aug. 18. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

ennél 100x jobbat érdemelsz!!nehogy szomorú legyél miatta, nem éri meg, az ilyen egy patkány! kitartást!

20L

2017. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban teszed ha elfelejted. Szakítsd meg az összes kapcsolatot vele. Beszélj, ismerkedj másokkal! Idővel jobb lesz, kitartást. ;)
2017. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!