Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy két kamasz fiú öleléssel vagy puszival köszönti egymást?

Figyelt kérdés

45 éves nő létemre eléggé meglepődtem amikor az egyik pláza "kajázójában" ültem, és láttam hogy ül az egyik asztalnál egy fiú és a barátnője, csókolóztak. Majd megjött a másik fiú is a barátnőjével. Odamentek egymáshoz, puszi-ölelés mindenkinek. (fiú lánynak, lány fiúnak, fiú fiúnak, lány lánynak)

Csak nekem fura hogy két fiú puszival üdvözölte egymást?



2017. aug. 20. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9: leírtam, hogy tanult emberek. Nagyon messze vannak a prolitól.
2017. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Négyes fogat
2017. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Én is szoktam puszit adni a legközelebbi barátaimnak, akiket 20 éve ismerek, és olyan mintha a családom lenne.
2017. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem undorító, egy férfi nem tesz ilyet, csak a kisfiúkák. Persze, rokonnal pl más a helyzet, de egy haverral sosem pusziszkodnék. Undorító.
2017. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
xD arra nem gondolt senki, hogy esetleg rokonok? XDDD
2017. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!