Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, most őszintén erről mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, most őszintén erről mi a véleményetek? (Ekezetert majd sorry)

Figyelt kérdés

Manapsag mindhol ezt latom, h vannak a mai 12 -13 evesek. Mukorommel, sminkkel, festett hajjal. Es ahogy nonek ezrk a szokasok csak durvulnak. Megjrlrnik a kivagott oltozet, a tulzo smink, es kelletik magukat. Vajon ez jon be nektrk fiuk tenyleg? Nem tudom megerteni, h a mai fiatalok miert nem hasznaljak ki, h fiatalok. A szep borukre minek alapozo, minek a szep kormukre mukorom, a szrp hajukra festek.

16 eves vagyok, se mukoromom, se festett hajam. Sminkbol pedig csak a normalitas keretein belul. De nem ertem a mai fiatalokat. Es ahogy szerencsetlenek egymast majmoljak, mar ez lesz a meno?

De oszinten, fiuk, ez jo?

Vagy ha van itt lany aki a kerdest ihleto reteghez tartozik, az magyarazza el h miert jo ez?



2017. aug. 22. 00:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogy nem értem őket, ilyen a világ. De szerintem sokkal szebb egy lány ha ezeket a dolgokat nagyon is mértékkel használja ha egyáltalán. De persze sok fiúnak bejön. 16f
2017. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Hasonlóan vélekedek mint te... Miért nem ilyen emberek vesznek körül? :'(
2017. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
73%
Azert ilyenek mert igy nevelik oket. Azt traktálják beléjük, hogy nem jo az ahogy alapbol kinéznek és meg kell változbiuk, hogy változtatniuk kell magukon.
2017. aug. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Jó a felfogásod. Nekem is taszító tud lenni a smink. Nemrég konditeremben megtetszett egy lány messziről aztán adodott egy alkalom, és odamentem hozzá beszélni. Hát addig tartott a tetszés. Közelről nagyon ocsmány kencefice volt a fején. És hiába van nagyon jó külsőre távolróé, közelről tuszta félénk volt, meg zavarban volt. Gondolom ez is az önbizalomhiánya miatt. Miért nem képes magát felvállalni? Kevls smink azt mondom oké, tényleg javít, de rényéeg csak minimálisan. Gratulálok, 16 éves létedre jól gondoljodsz :)
2017. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Szerintem is jó a felfogásod. Én is gyakran találkozok ilyesmi lányokkal. Mondjuk én meg akarok tanulni sminkelni, de csak (nem feltűnőn) mert a bőröm mindenféle szer ellenére pattanásos és ronda. És, hogy ez miért rendi azt nekem is elmagyarázhatná valaki..
2017. aug. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Mondjuk igaz, hogy fiúktól kérdezted és én 14L voltam. ( előző hozzászóláso)
2017. aug. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen azért durva kijelentés, hogy "nem értem a mai fiatalokat" , most én is öregnek érzem magam.... 16/f
2017. aug. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nemtudom így eldönteni, de viszon ha így sminkel valaki az nálam bejön:D de senki nem sminkel így :'(


[link]

2017. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De tenyleg, mar csak ezekkel talalkotni. Korosztalyomban is. Persze, onbizalomhianyos, en ehiszem. En is az vagyok, de attol meg nem esek atva lo tulsonoldalara. (Felreertes ne essek nem akarom tokeletesnek titulalni magamat, mert nem vagyok az). Csak olyan elborzaszto latni h akar a kiskamaszok, akar a kamaszok ilyenek. Nem azt mondom, h sok sminkkel nem lehet ertekes az ember. Nem a kulso szamit. De ha ehhez hozzajon a bekepzeltseg, a ,,lenezek masokat", a flegmasag. Es ehhez parositjuk a kulsot..

Es az a baj, h ez lesz a meno. Es nyilvan ezt a ,,mai fiatalokat" fura egy 16 evestol olvasni. De azert emlekszem, h kiskoromban, en is lattam nyilvan 13 eveseket, es azert ez mas volt.

Es mar elfelejtik ertekelni azokat akik valoban ertekesek. Egyszeruen, az a botrany, h irtatok, h ,,sok 16 eves nem ilyen felfogasu sajnos, mint en" (koszonom amugy). Na es ez itt sztem a gond. Ugyanis tobben vannak a kerdest ihleto szemelyek, mint a kerdest iro (en) szemely.

2017. aug. 22. 08:59
 10/17 I noor Y ***** válasza:
Egyertelmuen nem jo
2017. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!