Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 eves lany vagyok a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves lany vagyok a baratom 23 1 eve es 9honapja vagyunk egyutt Eddig nagyon boldogok voltunk de most megvaltozott valami 2-3hete. Bocsi az ekezetert (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

mult heten csinalt maganak egy masik facebokkot

Ahol lanyokkal irogatott es letagadta hogy en vagyok a baratnoje.

persze en ezt tudtam hogy van neki mas fbja szoltam is neki de letagadta.

Ra irtam a volt baratnojere

es bizonyitekom

volt rola. irta neki a baratom hogy hianyzik neki meg hogy mar velem nincs reg otta ezt en elkuldtem a baratomnak es ez utan eszbe kapott

konyorgott hogy bocsasak meg neki es hogy megvaltozik

1hetet kulon voltunk de most megvaltozott minden olyan mint reggen es boldog vagyok vele de felek hogy megint ugyan ez lesz mert mar nem ez volt az elso

Mi a velemenyetek?



#párkapcsolat #Segitseg tanacs
2016. okt. 10. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vélemény az hogy már megtette, kiderült. De megfogja tenni ha kell még egyszer csak most már úgy hogy ne tudd meg. (Elővigyázatosabban.)

Nem lesz örök életű a kapcsolatotok...meg fog csalni...

2016. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Lefekudtetek mar?
2016. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
#2: 1 év 9 hónapja vannak együtt, szerinted?
2016. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ezt már lehet sehogy nem fogod kiverni a fejedből, ez meglehetősen érdekes húzás volt tőle, én nem tudnék megnyugodni. Ilyet nem mond csak úgy az ember, kivéve a nem beszámítható vagy pszichológiai problémás.

És ugye azt írtad, hogy nem ez volt ez első. Én dobnám. 17 vagy, ne rabold az éveidet ilyen kiszámíthatatlan ember mellett, mert semmi értelme.

2016. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A kerdezo vagyok.

Igen lefekudtunk

de szerintetek ne adjak neki egy uj eselyt? most megvaltozott tenyleg ugy erzem torolte a fbjat is

2016. okt. 10. 17:01
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem éri meg új esélyt adni neki.Ki tudja mi mindenről nem tudsz..Jegelni kéne a dolgot.
2016. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom, szerintem se adj neki. Nem vagytok 30 éve együtt, nem vagytok 60 évesek, semmi értelme. Találsz majd egy jobbat, szebbed, hűbbet.
2016. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak az a gond hogy o az elso nekem

es nagyon szeretem ha kell meghalnak erte barmikor. am 2x csinalta ezt a multkor meg most. am nem tudom hogy mit szeretek benne ezek utan azt kivanom csak hogy barcsak gyulolnem.. a szivem azt sugja hogy ennyi ido utan meg lehetne probalni meg egyszer

mert torolte a fbokot is az eredeti fb jelszavat is le adta meg minden

de az eszem meg azt sugja hogy hadjam.

nem tudom mit tegyek. :((

2016. okt. 10. 17:12
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

#8: "Csak az a gond hogy o az elso nekem es nagyon szeretem ha kell meghalnak erte barmikor."


Ideje lenne felébredned és komoly vizekre evezni a rózsaszín ködből. Nem akarlak megbántani, de le fog úgy is cserélni idővel egy fiatalabb lányra. Ha más nem...egy éjszakára. De ahogy gondolod...felőlem maradj vele, de majd ráébredsz idővel mi lett volna a jobb...

2016. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eldöntheted, hogy éveket töltesz el egy olyan emberrel, aki nem érdemel meg, és csak a második, vagy kitudja, hanyadik vagy, VAGY néhány hétig-hónapig fáj a szakítás, és utána találsz valakit, akinek te vagy az első. Ez rajtad múlik, mi nem tudunk szakítani a barátoddal, azt neked kell, vagy tűrni a megcsalást.
2016. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!