Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tortenik velem? Miert nem...

Mi tortenik velem? Miert nem erti meg senki?

Figyelt kérdés
Szornyen maganyosnak, celtalannak erzem az eletemet. Egyfolytaban rossz kedvem van, nincs etvagyam faradt vagyok. A szuleim nem hiszik el hogy nincs semmi bajom, egyfolytaban azt mondjak hogy biztos fogyni akarok hogy ez nem egeszseges. Olyan nagy dolog hogy nem zabalom magamat tele es faradt vagyok?! A barataim is ezzel csesztetnek hogy jol vagyok e, mert sokszor vagyok sapadt es sokazor van hanyingerem. Az emberek elott szornyen zavarban vagyok, csak egyedul erzem magam jol. Elegem van mindenkibol.

#bocsanat az ekezetert
2016. okt. 23. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Higgyél az embereknek...ha azt mondják, nem nézel jól ki, akkor tutira igazat mondanak. És változtass, hogy ne így legyen. Hidd el, szép az élet, ne szúrd el a magadét.
2016. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!