Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura anyukám hozzá állása?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura anyukám hozzá állása?

Figyelt kérdés

Anyukám egyszer azt mondja tudja hogy hamarosan majd lesz barátom és ez így a normális meg semmi baja nincs vele


aztán pedig olyanokat hogy 3-4 évig el nem enged ne senkivel


szerintetek melyik a jó hozzá állásotok hogy gondolkottok efelől??? (nem mintha pasizni akarnék de fura a helyzet hogy 2 dogot mond) 13/L



2017. aug. 22. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Kozeput: Szerintem ez az egesz pasizas dolog olyan 14-15 eves kortol "eri meg". Onnantol pedig nem hiszem hogy nagyon tithatna barmit, hacsak nem latja jogy tonkretesz teged. En igy latom, de nem vagyok tul joban anyammal, es nem viselem el ha megtilt valamit :/

17L

2017. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az anyák már csak ilyenek.. féltik a gyereküket,de még mindig a jobbik eset minthogy Ne törődjön veled...sok szülő nem neveli rendesen a gyereküket aztán a gyerek neveletlen csavargó drogos alkoholista,buli függővé válnak.. Közben nem is a gyerekük tehet róla,hanem a Szülők.. szóval én azt mondom (írom) inkább féltsen mint engedjen meg mindent.. a te esetedben a pasik.. Viszont egyszer eljön az a pont amikor már muszáj lesz elengedni a gyereket..mivel örökre nem parancaolhat neked..egyszer neked is kell önáló életed élned azzal a személlyel akivel akarsz,és ebbe az anyukádnak már tényleg nem lesz beleszólása.. Egyenlőre halgass rá..Idővel majd megtudod ha kb 16 17 leszel.. Türelem kérdező:) spoiler:tudom hogy pasizni akarsz :D mert minden szingli csaj azt szeretné :). 19F
2017. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!