Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szereti anyukám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti anyukám a barátomat? Állandóan csak lemondja.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és a problémám az lenne, hogy az anyukám nem szereti a barátomat és olyan dolgokat mondd nekem amik nagyon rosszul esnek. 1 éve vagyok együtt a barátommal de amitóa csak együtt vagyunk nem kedveli mert hogy "még nem bizonyított". Volt, hogy sokat veszekedtünk a barátommal és ő ezekről tudott és szerinte mi nem illünk egymáshoz és nem hozzám való (gyerekes, önző). Szerinte elhanyagolom a családom miatta és teljesen megváltoztam. Olyanokat mond hogy, a barátom saját magán kívül nem szeret senkit, meg hogy ad még nekünk két hónapot meg hogy teljesen kihasznál engem meg nem hoz értem áldozatokat meg nem tisztel engem. Pedig ez nem így van. Azt elismerem hogy sokat vagyunk együtt a barátommal, az is igaz hogy volt hogy sokat veszekedtünk de már mindketten sokat változtunk és az biztos hogy nagyon szeretjük egymás és nagyon boldogok vagyunk együtt. Sokminden történt az egy év alatt de egyre csak erősödik a a szerelmünk. Nem tudnak róla de volt egy kis balesetünk együttlét során és a barátom mindent megtett hogy minden rendben legyen. Sajnos sokminden van amit a szüleim nem látnak, hogy hogy vislekedik velem a barátom. A barátom nem az a nagyon nyitott ember inkább zákrkózottab típus nehez nyílik meg idegeneknek. Anyukáméknak főleg azért nem nyílik meg mert tudja mit gondolnak róla és tudom hogy rosszul esik neki hiába tagadja le. Nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni egyszerűen nem értenek meg engem. Azelőtt persze hogy minedn időmet rájuk meg a tanuára fordítottam, de felnőttem és az hogy most már ő nekem a legfontosabb valahogy nem akarják elfogadni mintha el akarná anyukám érni hogy szakítsak vele. És mikor ilyeneket mond hogy ami kapcsolatunk nem fog sokág tartani mert egyoldalú nagyon bánt mert ezt én nem így érzem mert tudom hogy szeret a barátom és ő is engem. Kérlek segítsetek mert ott tartok hogy nem bírom tovább inkább az utcára kerülök (amivel már anuykám fenygetőzött) minthogy ezt tovább elvieljem.

2016. nov. 1. 17:03
 1/6 anonim válasza:
*Leszólja.
2016. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat *leszólja... ha már írtál legalább valami véleményt nyilváníthattál volna...
2016. nov. 1. 20:24
 3/6 anonim válasza:
Én is ugyanígy jártam. Összejöttem egy olyan sráccal akit anyáék annyira útáltak hogy csak szidták még előttem is. Ez a téma nagyon sok vitát szított köztünk, persze én emiatt egyre jobban akartam a srácot. De hidd el anyukád ezt csak azért csinálja, mert fáj neki hogy az ő kislánya bepasizott és már nem ő az akit a legjobban szeretsz. Ez a világ leggázabb és legcikibb ötlete de ülj le vele és mondd meg neki, higy teljesen kedves srác és, hogy szereted és ő is téged. Nekem ez bevált pedig iszonyat nehezen vettem rá magamat mert annyira haragudtam rá, hogy alig akartam még ránézni is nemhogy beszélhetni vele az érzéseimről és a pasimról. Ettől adott neki egy esélyt és elmentünk fagyizni négyesben. Látszott rajta hogy próbálkozik. Csodákat ne várj el tőle, mert ilyenek a szülők. Drukkolok nektek! ;)
2016. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom csak van egy idősebb tesóm és ő sokkal fiatalabb volt mikor összejött a barátjával meg azelőtt is voltam vele gondok de most ő a jó kislány meg az ő pasija tökéletes mert az elejétől kezdve nyalizott. Egy biztos hogy én bízok a barátomban és érzem hogy szeret és boldogak vagyunk együtt nagyon. Azt pedig nem fogom hagyni hogy szétszedjen minket.
2016. nov. 1. 21:59
 5/6 Márics Attila ***** válasza:
Konkrétan ebből semmit nem tudtunk meg, és van egy olyan érzésem hogy anyádéknak van igaza.
2016. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ebből megtudni?
2016. nov. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!