Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jöhetek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöhetek vele?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es van egy 16 eves lany aki tetszik nekem, beszelgetunk meg karkötőt is vettem neki és örült neki. Szerintetek lesz esélyem? Hogyan csináljam azt hogy sikerulhessen?
2017. aug. 22. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

de cuki vagy:D

Hívd el valahova. Utána minden jön magától.

2017. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk legyen meg a bizalom köztetek, beszélgessetek sokat, aztán majd mikor ketten lesztek megkérdezheted összejönne-e veled mert te többet szeretnél mint barátság...
2017. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valszokat 🙂
2017. aug. 22. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én is 16 vagyok (igaz fiú :D), de én biztosan nem jönnék össze 14 éves lánnyal. De a kivétel erősíti a szabályt. Sok sikert, én drukkolok! :D ;)
2017. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!